Nejprodávanější knihy - únor 2021 - starověk

Za sedmi divy světa -10%
Revidované, aktualizované a doplněné vydání s kvalitní obrazovou přílohou zahrnuje mapy, fotografie, klasické i nejnovější rekonstrukce těchto dávno zaniklých starověkých staveb a uměleckých děl.
starověk

Za sedmi divy světa

777 Kč
699 Kč
Starověký Egypt -62%
(1x)
Strukturovaný výklad provází více než 1 500 fotografií a speciálních ilustrací. Kniha se zabývá historií, náboženstvím, literaturou a uměním starověkých Egypťanů, ale i jejich životní situací a denním režimem "obyčejných" lidí.
starověk

Starověký Egypt

699 Kč
269 Kč
Evropa, náš domov -10%
Jak se Evropa vyvíjela od starohor přes dobu ledovou až po antropocén? Jak žili Evropani v průběhu času a jaké objevy změnily jejich život?
starověk

Evropa, náš domov

349 Kč
314 Kč
Dějiny Chorvatska -10%
Kniha mapuje dějiny Chorvatska od starověkých Ilyrů přes antickou periodu spjatou s obsazením země Římany, příchod Slovanů, začátky chorvatského království až k osmisetletému období, kdy bylo Chorvatsko spojené personální unií s uherským státem.
starověk

Dějiny Chorvatska

499 Kč
449 Kč
Církevní dějiny - Antika a středověk -10%
(1x)
Předložit přehledný a objektivní pohled na dějiny křesťanské církve v období od jejího počátku až do konce středověku představuje obtížný úkol. Autoři se pokusili vytvořit vyvážené, věcné a konfesně nezatížené podání církevních dějin.
starověk

Církevní dějiny - Antika a středověk

599 Kč
539 Kč
Starověký Egypt -10%
(1x)
Velká kniha Starověký Egypt je doplněným a opraveným překladem z anglického originálu Book of Ancient Egypt britského vydavatelství Future Publishing.
starověk

Starověký Egypt

179 Kč
161 Kč
Všudybyl Avery - Den ve starověkém Řecku -10%
Avery miluje historii! Možná je to tím, že mu stačí jen mrknout a hned se přenese do jiné země a jiného historického období.
starověk

Všudybyl Avery - Den ve starověkém Řecku

249 Kč
224 Kč
Náboženské dějiny starověkého Izraele -10%
(1x)
Metody zkoumání a náboženské okolí Starého zákona s úvodním slovem autorky pro českého čtenáře
starověk

Náboženské dějiny starověkého Izraele

348 Kč
313 Kč
Města, která utvářela starověký svět -10%
(1x)
Babylón, Memfis, Trója, Jeruzalém, Atény, Pompeje, Kartágo… měst, která se nesmazatelně zapsala do dějin lidstva, je dlouhá řada, a každé z nich má svůj jedinečný příběh a charakter.
starověk

Města, která utvářela starověký svět

598 Kč
538 Kč
Caesarovy legie -10%
(1x)
Caesarovy legie jsou třetím svazkem projektu o vojenské historii antického Říma, tentokrát věnovaným poměrně krátkému, leč bitvami a klíčovými událostmi nabitému úseku římských vojenských dějin, tomu nejproslulejšímu, a přece neznámému.
starověk

Caesarovy legie

399 Kč
359 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 19 položek
1 2 > >>