Nejprodávanější knihy - únor 2021 - světová poezie

Básničky o zvířátkách -10%
Dvacet sedm zvířátek a dvacet sedm rozpustilých básniček doprovázených krásnými barevnými ilustracemi udělá radost každému dítěti.
světová poezie

Básničky o zvířátkách

199 Kč
179 Kč
Noc věrnosti a ctnosti -10%
(3x)
Spíše než o sbírku samostatných básní se jedná o propojené příběhy, jež sice vycházejí z autorčina života, ale mají mnohem obecnější dopad. Glücková svým volným veršem a zdánlivě prostým jazykem dokáže čtenáře očarovat a probudit v něm zvědavost.
světová poezie

Noc věrnosti a ctnosti

188 Kč
169 Kč
Víš, co má v plínce myš ? -10%
(2x)
Půvabná kreslená knížka známého belgického spisovatele a ilustrátora Guido van Genechtena, která se brzy stala světovým bestsellerem. S textem básníka Hynka Viléma pobaví jemným humorem a navíc naučí vaše dítě chodit na nočníček.
světová poezie

Víš, co má v plínce myš ?

249 Kč
224 Kč
O létání -10%
(1x)
Několik drobných próz a básní, v nichž Hermann Hesse vylíčil své pocity z „cestování vzduchem“ v době kdy překonání zemské tíže bylo ještě zázrakem a básník je vnímal s úžasem jako nádherné překročení hranic, jež člověku určila příroda.
světová poezie

O létání

159 Kč
143 Kč
Bytosti schopné zemřít -10%
(2x)
Básníci zahrnutí v této antologii se v mnoha ohledech pohybují na okraji. Zcela vědomě nebo i proti své vůli stojí stranou společnosti, někteří z nich i stranou vlastního života. Smrt je dostihuje záhy, zvaná i nezvaná.
světová poezie

Bytosti schopné zemřít

289 Kč
260 Kč
Umění milovat a nemilovat -10%
Ovidius se svým Umění milovat a nemilovat je tu pro vás, kteří láskou žijete, koříte se jí, slastně stoupáte k jejím vrcholům i riskujete zničující pád.
světová poezie

Umění milovat a nemilovat

348 Kč
313 Kč
Zde tvůj život… / Ta vie est la… -10%
Sbírka veršů Zde tvůj život… / Ta vie est la… z roku 1922, která má nepopiratelnou hodnotu v tvorbě francouzské básnířky Suzanne Renaudové, je dnes coby celek většině čtenářů neznámá.
světová poezie

Zde tvůj život… / Ta vie est la…

380 Kč
342 Kč
The Beatles všechny písně -10%
(1x)
Víte, že melodie Yesterday přišla k Paulovi "sama", ale že s textem se dost natrápil, a dokonce chvíli zpíval o míchaných vejcích? Nebo že inspirací pro Johnovu Lucy in the Sky with Diamonds nebylo LSD, ale obrázek jeho syna?
světová poezie

The Beatles všechny písně

799 Kč
719 Kč
Elegie z Duina / Sonety Orfeovi -10%
(1x)
Básnická skladba, která patří k nejstrmějším vrcholům světového písemnictví.
světová poezie

Elegie z Duina / Sonety Orfeovi

139 Kč
125 Kč
O kočkách -10%
Díky těmto textům vidíme Bukowského opět z jiné stránky, skrze vztah ke zvířatům, která považoval za své nejhlubší učitele.
světová poezie

O kočkách

198 Kč
178 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 80 položek
<< < 1 2 3 4 .. 8 > >>