Nejprodávanější e-knihy - únor 2021 - pedagogika, didaktika

Dětská řeč a komunikace -20%
Málokterá schopnost člověka je tak samozřejmá, jako je schopnost dítěte naučit se jazyk a tímto jazykem komunikovat.
pedagogika, didaktika

Dětská řeč a komunikace

229 Kč
183 Kč
Výuka cizích jazyků -20%
Změny v přístupech k učení a vyučování cizím jazykům ovlivňuje celá řada faktorů, zejména nejnovější poznatky lingvistiky, psycholingvistiky, neurolingvistiky, psychologie učení, pedagogiky i empirického výzkumu v oblasti didaktiky cizích jazyků.
pedagogika, didaktika

Výuka cizích jazyků

237 Kč
190 Kč
Grafomotorika a počáteční psaní -20%
Učit se psát a zvládat písemnou podobu mateřštiny je pro začínající školáky nebývale obtížnou aktivitou. Při osvojování písařských dovedností se proto někteří z nich potýkají s pestrou škálou nesnází.
pedagogika, didaktika

Grafomotorika a počáteční psaní

254 Kč
203 Kč
Pohybová příprava dětí -20%
Chcete vědět, co může gymnastika nabídnout mladým sportovcům pro rozvoj jejich pohybových schopností a dovedností? Vám všem, kteří pracujete jako sportovní trenéři různých sportovních specializací, jako instruktoři či učitelé tělesné výchovy.
pedagogika, didaktika

Pohybová příprava dětí

97 Kč
78 Kč
Děti a emoce -20%
(1x)
Tato kniha je určena rodičům a pedagogům, kteří vychovávají děti a ovlivňují tak jejich emocionální život. Na pozadí krátkých, emočně zabarvených příběhů dvou rodičů a jejich čtyř dětí jsou představeny nejdůležitější emoce, se kterými se my i naše děti setkáváme.
pedagogika, didaktika

Děti a emoce

199 Kč
159 Kč
Pohádková logopedie - O veliké řepě -20%
Soubor logopedických cvičení na rozvoj řeči připravený ve spolupráci s klinickou logopedkou pracuje s textem klasické pohádky, kterou děti dobře znají. Součástí sešitu jsou pracovní listy a postavičky, které lze vystřihnout, nalepit na špejli a zahrát si s nimi divadlo.
pedagogika, didaktika

Pohádková logopedie - O veliké řepě

89 Kč
71 Kč
Psychologie učení -20%
Fenomén učení hraje v životě všech lidí prvořadou roli – setkáváme se s ním od kolébky až do nejvyššího stáří.
pedagogika, didaktika

Psychologie učení

297 Kč
238 Kč
Zlobivé děti neexistují -20%

Jak nastavit dětem hranice – a zůstat přitom jejich vzorem Vztekající se batole… To není ostuda ani chování, které si zaslouží trest. Jak ale prosazovat disciplínu, aby prospěla dítěti i jeho rodičům? Jak nastavit hranice?

pedagogika, didaktika

Zlobivé děti neexistují

169 Kč
135 Kč
Inkluzivní vzdělávání -20%
Publikace se věnuje inkluzi ve vzdělávání z řady hledisek: pohlíží na ni z roviny filozofické, obecně didaktické, speciálněpedagogické i historické.
pedagogika, didaktika

Inkluzivní vzdělávání

254 Kč
203 Kč
Logopedie pro nejmenší -20%
Mnozí z vás by mezi slova logopedie a nácvik správné výslovnosti dali rovnítko, a nebylo by to špatně. Logopedie se však nezabývá pouze artikulací, ale také celkovým rozvojem komunikačních dovedností. A ty je možné začít trénovat již v raném věku, ideálně nenásilným a hravým způsobem.
pedagogika, didaktika

Logopedie pro nejmenší

99 Kč
79 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 45 položek
<< < 1 2 3 4 5 > >>