Nejprodávanější tituly - únor 2021 - historické osobnosti

Konstantin -20%
(2x)
Konstantin: Cesta k moci je kniha o politických dějinách římské říše doby Konstantinovy, ale také doby tetrarchie a obecně třetího století.
historické osobnosti

Konstantin

450 Kč
360 Kč
Jiný TGM -20%
(6x)
Pavel Kosatík sestavil Masarykův plastický obraz pro 21. století. Jiný TGM je pro všechny, kdo přemýšlejí o české demokracii a o tom, jak ji udržet. Zároveň přináší víc života a pochybností než pomníků a svatých obrázků.
historické osobnosti

Jiný TGM

499 Kč
399 Kč
Boss Babiš -20%
(8x)
Boss Babiš je reportážní kniha o temném světe miliardáře a politika Andreje Babiše. Shrnuje, v čem je oligarcha Babiš nebezpečný, jak zbohatl, s kým se zapletl a co všechno ještě tají.
historické osobnosti

Boss Babiš

299 Kč
239 Kč
Nový car: Vzestup a vláda Vladimira Putina -20%
(1x)
Americký investigativní novinář Steven Lee Myers přináší barvitý obraz muže, který se z řadového agenta KGB vyšvihl až na vrchol vládní pyramidy – stal se ruským prezidentem.
historické osobnosti

Nový car: Vzestup a vláda Vladimira Putina

498 Kč
398 Kč
Reportáž, psaná na oprátce -20%
(1x)
Reedice prvního úplného, kritického a komentovaného vydání knihy Julia Fučíka, díla historika Františka Janáčka, který ve svých komentářích zhodnotil své mnohaleté podrobné studium českého domácího odboje za druhé světové války.
historické osobnosti

Reportáž, psaná na oprátce

388 Kč
310 Kč
Madeleine -20%
Autorka se coby americká ministryně zahraničí během dvou prezidentských období Billa Clintona podílela na zásadních politických rozhodnutích své doby a účastnila se nejednoho dějinného dramatu.
historické osobnosti

Madeleine

498 Kč
398 Kč
Konec Přemyslovců -20%
(1x)
Na svém vrcholu, krátce po roce 1300, soustředili Přemyslovci v rukou hned tři středoevropské koruny, českou, polskou, a nakonec i uherskou.
historické osobnosti

Konec Přemyslovců

689 Kč
551 Kč
Vladislav Jindřich -20%
Přestože nejmladší syn druhého českého krále Vladislava a jeho manželky Judity Durynské nepatří mezi nejznámější osobnosti českého středověku, nelze přehlédnout, že stál u zrodu královských Čech.
historické osobnosti

Vladislav Jindřich

298 Kč
238 Kč
Tři králové -20%
(1x)
Josef Balabán, Josef Mašín a Václav Morávek, tři českoslovenští důstojníci, kteří snad nejvýrazněji zasáhli do českého domácího odboje v první polovině druhé světové války.
historické osobnosti

Tři králové

448 Kč
358 Kč
Tragédie v habsburském domě -20%
Rod Habsburků je bohatý na tragické osudy: od Marie Antoinetty přes Leopoldinu Brazilskou a Maxmiliána Mexického, až po Karla I. historie mapuje osobní tragédie v mocném rakouském panovnickém rodě.
historické osobnosti

Tragédie v habsburském domě

259 Kč
207 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 318 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 32 > >>