Nejprodávanější tituly - únor 2021 - právo

Internetové právo -10%
Využíváte Internet ke své práci? Znáte všechny možné právní dopady, které může vaše působení na webu mít? Zorientujte se v problematice internetového práva v uceleném průvodci, který tuto oblast přehledně mapuje.
právo

Internetové právo

499 Kč
449 Kč
Žák s problémovým chováním -10%
Problémové chování žáků patří ke každodenní realitě škol a školských zařízení. Nelze před ním zavírat oči ani očekávat, že odezní samo nebo že ho vyřeší někdo jiný.
právo

Žák s problémovým chováním

179 Kč
161 Kč
Národní soud nad zrádcem Karlem Sabinou -63%
Kniha se zabývá tzv. národním soudem, při němž byl spisovatel a libretista Prodané nevěsty Karel Sabina 30. července 1872 odhalen jako konfident pražského policejního ředitelství.
právo

Národní soud nad zrádcem Karlem Sabinou

363 Kč
135 Kč
Citační analýza judikatury
Citační analýza judikatury je na českém trhu unikátní monografií, která je rozdělená do tří velkých částí – Teoretická východiska, Využité nástroje a způsob sběru dat a Citační prostředí českých vrcholných soudů.
právo

Citační analýza judikatury

396 Kč
Dělba moci a její proměny -10%
Kniha definuje koncept dělby moci, obrací pozornost ke vztahům normotvůrce a orgánů aplikujících právo, které popisuje na pozadí dichotomie tvorby a dotváření práva, ...
právo

Dělba moci a její proměny

Jan Tryzna (ed.)
450 Kč
405 Kč
Interpretační úskalí justiniánských digest -10%
Kapitoly tvořící tuto knihu jsou zaměřeny na různé oblasti římského práva.
právo

Interpretační úskalí justiniánských digest

180 Kč
162 Kč
Jak bydlet a podnikat v nájmu -10%
Kniha slouží jako praktická pomůcka zejména pro pronajímatele a nájemce při uzavíraní smluv a řešení sporů, uvádí odpovědi na nejčastější otázky vyplývající z praxe, uvnitř naleznete i praktické vzory smluv a podání.
právo

Jak bydlet a podnikat v nájmu

339 Kč
305 Kč
Jak přežít krizi v rodině -10%
Manželství, nebo život na psí knížku? Komu z rodičů patří dítě? Jak se domoct výživného? Kdo koho víc týrá? Jak se rychle rozvést? A rozvádět se vůbec? Musí mě dítě poslechnout? Do jakého věku?
právo

Jak přežít krizi v rodině

299 Kč
269 Kč
Jak se dostat z maléru -10%
(1x)
Myslíte si, že není možné, aby se z normálních kluků stali jednoho dne nevědomky zločinci, po kterých pátrá policie? Standovi, Romanovi a Štěpánovi se to právě podařilo. Napadlo je totiž schovat něco, co patří jednomu z nich.
právo

Jak se dostat z maléru

319 Kč
287 Kč
Právo v kontextu umění, filmu a literatury -10%
Tato kniha seznamuje čtenáře s těmi nezákladnějšími principy interdisciplinárního způsobu zkoumání práva, zejména s různými způsoby interakce různých forem umění a právních textů.
právo

Právo v kontextu umění, filmu a literatury

Petr Agha (ed.)
160 Kč
144 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 72 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 8 > >>