Nejprodávanější e-knihy - březen 2021 - ekonomie

Marketing neziskových organizací -20%
Kniha podává ucelený pohled na to, jak v současné době funguje marketing a marketingová komunikace v prostředí neziskových organizací.
ekonomie

Marketing neziskových organizací

69 Kč
55 Kč
Financování vlastního bydlení -20%
Již 5. vydání praktické publikace je nejen aktualizováno, ale i podstatně přepracováno. Autor ukazuje oblast financování bydlení z hlediska kontextu osobních financí a propojuje oblast úvěrů s pojišťováním a s investováním.
ekonomie

Financování vlastního bydlení

195 Kč
156 Kč
Marketing obchodní firmy -20%
V této na trhu ojedinělé publikaci se dozvíte, jaké specifické marketingové nástroje a přístupy jsou vhodné pro sektor obchodu a jak úspěšně volit a aplikovat marketingový mix.
ekonomie

Marketing obchodní firmy

271 Kč
217 Kč
Česko-anglický slovník pojišťovnictví -20%
Slovník obsahuje téměř 26 000 hesel a zaplňuje citelnou mezeru na trhu. Kromě vysloveně odborných termínů z oblasti pojištění a zajištění jsou ve slovníku zastoupeny rovněž termíny vztahující se k ekonomické činnosti pojišťoven.
ekonomie

Česko-anglický slovník pojišťovnictví

424 Kč
339 Kč
Inteligentní investor -20%
(1x)
V knize nejvýznamnějšího investičního poradce 20. století se dozvíte od nejzasvěcenějšího „guru investování“, jak se jako investor, makléř nebo investiční poradce vyhnout závažným chybám a jaké dlouhodobě úspěšné strategie při investování uplatnit.
ekonomie

Inteligentní investor

637 Kč
510 Kč
Podnikové procesy -20%
V druhém vydání knihy naleznete nové obrázky převedené do notace BPMN, která se v mezidobí stala dominantním standardem pro modelování podnikových procesů.
ekonomie

Podnikové procesy

319 Kč
255 Kč
Inventarizace v praxi -20%
Uznávaný odborník odpovídá na všechny možné otázky — provede vás všemi povinnostmi, které souvisejí s prováděním inventarizace majetků a závazků v praxi účetních jednotek.
ekonomie

Inventarizace v praxi

220 Kč
176 Kč
Manažerské kompetence -20%
Rozvoj manažerských způsobilostí patří ke klíčovým nástrojům řízení lidských zdrojů pro dosahování strategických cílů firmy.
ekonomie

Manažerské kompetence

203 Kč
162 Kč
Řízení podle kompetencí -20%
Špičkoví konzultanti a lektoři ukazují manažerům, kde začít cestu za vybudováním úspěšné firmy, jakou strategii zvolit, jak řešit vzniklé obtíže a učit se z vlastních výsledků.
ekonomie

Řízení podle kompetencí

212 Kč
170 Kč
Zobrazuji 91 - 100 z 99 položek
<< < 1 .. 8 9 10