Nejprodávanější tituly - březen 2021 - sport a fitness

Předškoláci v pohybu 3 -20%
Publikace určená cvičitelkám a učitelkám v mateřských školách je další v pořadí úspěšných knih, které se zabývají všestrannou pohybovou průpravou dětí předškolního věku.
sport a fitness

Předškoláci v pohybu 3

135 Kč
108 Kč
Karatedó - Má životní cesta -20%
Správné pochopení karate a jeho správné použití je karatedó. Ten, kdo opravdu trénuje toto dó a skutečně chápe karatedó, se nikdy nenechá snadno vtáhnout do boje.
sport a fitness

Karatedó - Má životní cesta

89 Kč
71 Kč
Lexikon bojových sportů od aikida k zenu -57%
Lexikon, který měl v Německu několik vydání, přináší orientaci v nepřehledném světě populárních bojových umění a sportů.
sport a fitness

Lexikon bojových sportů od aikida k zenu

159 Kč
69 Kč
Na kopce,hory, ba i velehory -20%
Humorně laděné vyprávění je určeno všem zájemcům toužícím poznat zákulisí horolezectví, činnosti, při níž se člověk dotkne vlastního dna, pozná sám sebe, prožije příjemné i strastiplné chvíle, projde svět křížem krážem a naučí se zodpovědnosti.
sport a fitness

Na kopce,hory, ba i velehory

49 Kč
39 Kč
Nordic walking -20%
V této knize najdete ucelené a praktické informace o severské chůzi. Je určena všem věkovým skupinám, které hledají vhodnou pohybovou aktivitu. Využít ji mohou i sportovní a turistické kluby, wellness centra, studenti, pedagogové...
sport a fitness

Nordic walking

144 Kč
115 Kč
Posílení svalstva -56%
Přinášíme vám jednoduchá, ale efektivní cvičení, která pomohou vytvarovat postavu, spálit přebytečné tuky, zvýšit výkonnost a zlepšit držení těla. Cviky lze provádět téměř kdekoli a v poměrně krátkém čase ucítíte výrazné změny.
sport a fitness

Posílení svalstva

319 Kč
139 Kč
Staré čínské cvičení pro dosažení dlouhověkosti -20%
Chun-jüan Čchi-kung je dosud utajovaný systém k uvolnění a vyvážení tělesné i duševní síly, prostřednictvím které je spirálovitými pohyby zevnitř masírovano tělo.
sport a fitness

Staré čínské cvičení pro dosažení dlouhověkosti

248 Kč
198 Kč
Pohybové hrátky v netradiční dny -20%
Publikace nabízí učitelkám, cvičitelkám i rodičům pohybová cvičení a hry pro předškolní a mladší školní děti, která lze využít v nevšední dny spojené s významnými událostmi v roce, např. o Velikonocích, během karnevalu, při oslavách Dne matek...
sport a fitness

Pohybové hrátky v netradiční dny

111 Kč
89 Kč
Předškoláci v pohybu 2 -20%
Kniha pro cvičitelky dětí předškolního a mladšího školního věku, učitelky v mateřských školách, instruktory mateřských center a rodiče je zaměřená na všestrannou pohybovou průpravu dětí předškolního a mladšího školního věku.
sport a fitness

Předškoláci v pohybu 2

135 Kč
108 Kč
Aikidó - mírumilovné bojovné umění -20%
Kniha švédského učitele aikida a zároveň profesionálního spisovatele není obrazový technický manuál, ale text o principech tohoto bojového umění, který i při popisech složitějších či hlubších témat zůstává příjemně čitelný a srozumitelný.
sport a fitness

Aikidó - mírumilovné bojovné umění

248 Kč
198 Kč
Zobrazuji 181 - 190 z 200 položek
<< < 1 .. 17 18 19 20 > >>