Nejprodávanější e-knihy - březen 2021 - historické podobory

Intimní historie -20%
(6x)
V učebnicích historie a vědeckých dílech najdeme údaje o panovnících, slavných bitvách, hospodářství i umění, ale o základních lidských potřebách se toho dozvíme málo či vůbec nic.
historické podobory

Intimní historie

189 Kč
151 Kč
Tři kameny jsou zeď -20%
(1x)

Nejvýznamnější archeologické objevy posledních desetiletí  Úvod do archeologie z pera historika starověkých dějiny a archeologa prof. Erika Clinea nabízí čtenáři vedle známých příběhů, jako například Schliemanova odkrývání Troje či objevení Tutanchamonovy hrobky v Egyptě, přehled zásadních archeologických objevů posledních desetiletí...

historické podobory

Tři kameny jsou zeď

259 Kč
207 Kč
Tajemná židovská komunita od baroka po šoa -20%
V Černovicích u Tábora, stejně jako na ostatních místech České republiky, se z početné židovské komunity dochoval většinou jen židovský hřbitov - jediný svědek toho, že tu židovský národ opravdu byl, vypovídající o tom, jak početná byla jeho populace
historické podobory

Tajemná židovská komunita od baroka po šoa

149 Kč
119 Kč
Hrady Čech a Moravy -20%
Netradiční průvodce po hradech Čech a Moravy nabízí putování napříč celou naší historií od počátků státu Přemyslovců až po současnost.
historické podobory

Hrady Čech a Moravy

424 Kč
339 Kč
Pozorovat, popsat, stvořit -20%
Ve druhé polovině 18. století již policie neznamenala obecně řádnou správu země či obce jako v dřívějších stoletích, ale ani to ještě nebyl orgán dohlížející na pořádek a bezpečnost, jak ho známe dnes.
historické podobory

Pozorovat, popsat, stvořit

239 Kč
191 Kč
Cesta k nesvobodě -20%
(4x)
Liberální demokracie není absolutním vítězem studené války a ohlášený konec dějin se nekoná. Vladimir Putin se opevnil ve své mocenské pozici a fašistické představy o potřebě pevné ruky začínají ve světě opět rezonovat.
historické podobory

Cesta k nesvobodě

200 Kč
160 Kč
Můj rok 1951 -20%

Vítejte zpátky v minulosti, vítejte v roce 1951! Rok 1951 patří k těm, které opravdu nemají dobrou pověst. Politické procesy jsou v plném proudu, studená válka zuří na obou stranách železné opony. Jenže i v těch nejtemnějších časech existují střípky radosti. A tou největší je vždy příchod nového života.

historické podobory

Můj rok 1951

169 Kč
135 Kč
Krizový management barokní ekonomiky? -20%
Kniha se zabývá dvěma velkými jihočeskými panstvími Třeboň a Hluboká (dnes Hluboká nad Vltavou) v procesu proměn, které nastaly po třicetileté válce. Obě panství získal Jan Adolf ze Schwarzenberka krátce po roce 1660.
historické podobory

Krizový management barokní ekonomiky?

270 Kč
216 Kč
Nemocná Amerika -20%
(3x)
Vedle jarní světové zdravotní krize inspirovala Timothyho Snydera k sepsáni Nemocné Ameriky i osobní zkušenost s americkým zdravotnictvím.
historické podobory

Nemocná Amerika

149 Kč
119 Kč
Pohřbená tajemství -20%
Přeneste se do historie, která vás uvede do zcela nepoznaného světa, a začtěte se do tajů naší minulosti, jež dodnes zůstávají záhadou.
historické podobory

Pohřbená tajemství

229 Kč
183 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 30 položek
1 2 3 > >>