Nejprodávanější knihy - březen 2021 - botanika

Divočina v zahradě -10%
Divokou přírodu máme přímo pod nosem - v zahradách a parcích, v mezerách v chodníku a v zemi pod svýma nohama. Dave Goulson nahlíží do kompostu, vrtá se v hlíně a noří se do zahradního jezírka.
botanika

Divočina v zahradě

369 Kč
332 Kč
Můj první herbář -10%
Tento krásný herbář nabízí malým přírodovědcům nejen prostor pro vlepení více než třiceti druhů rostlin, jako jsou například dub, buk, pomněnka nebo mák, ale také klíč ke správnému určení, zajímavé informace i tipy a rady, jak rostliny sbírat a lisovat.
botanika

Můj první herbář

299 Kč
269 Kč
Co rostlina ví
Čtenář knihy je vtažen nejen do pozoruhodného a úplně jiného světa rostlin, ale také do světa vědy, která se rostlinami zabývá.
botanika

Co rostlina ví

265 Kč
Stromy – Jejich kouzlo a tajemství -10%
Vydej se s námi do lesa a pronikni do tajuplného světa stromů!
botanika

Stromy – Jejich kouzlo a tajemství

279 Kč
251 Kč
Smrtící rostliny -10%
Nádherně zpracované a fascinujícím způsobem prezentované přírodní dějiny těch nejjedovatějších rostlin světa, které čtenáře vtáhnou do tajů neobyčejně rafinovaných strategií pro přežití a také poutavě osvětlí, jaký vliv mají tyto rostliny na člověka.
botanika

Smrtící rostliny

699 Kč
629 Kč
Biologie rostlin -6%
Text je rozdělen do kapitol: Stavba rostlinné buňky, Stavba a funkce rostlinných orgánů, Systém a evoluce rostlin, Systém a evoluce hub. Nechybí ani problematika geneticky modifikovaných rostlin. Názornost zvyšují obrázky, grafy a tabulky.
botanika

Biologie rostlin

200 Kč
188 Kč
Tajemná řeč stromů -10%

Jaká tajemství nám mohou stromy prozradit? Kromě dřeva a uhlí, latexu a barviv pro oděvní průmysl, plodů pro potravu nebo místa k odpočinku – stromy poskytují světu nejdůležitější a životně důležitý prvek: kyslík.

Je pozoruhodné, že stromy poskytu

botanika

Tajemná řeč stromů

299 Kč
269 Kč
Flóra -10%
Objevte fantastický svět rostlin a stromů v knize plné úchvatných fotografií.
botanika

Flóra

899 Kč
809 Kč
Mocné bylinky -10%
Už odpradávna naši předci zkoumali a testovali účinky různých bylinek na lidský organismus. Zatímco zpočátku to leckdy byl spíše pokus-omyl, dnes se můžeme s klidem spolehnout na osvědčené bylinné recepty a tipy našich babiček.
botanika

Mocné bylinky

200 Kč
180 Kč
Přesazená -10%
Zalít, pohnojit, přesadit. Žít.
botanika

Přesazená

399 Kč
359 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 42 položek
1 2 3 .. 5 > >>