Nejprodávanější tituly - březen 2021 - běh

Sportuj se psem -10%
Kniha pro ty, kteří chtějí běhat a sportovat se svým psem. Autorky vás zbaví zbytečných obav, zda to zvládnete a poradí vám, jak začít, jaké pomůcky se vám můžou hodit, jak postupně zlepšovat kondici vaši i vašeho psa.
běh

Sportuj se psem

299 Kč
269 Kč
Nordic running -74%
První kniha na světě o celoročním běhání s holemi, které šetří především kolena a záda a je zdravější a bezpečnější než normální běh.
běh

Nordic running

349 Kč
89 Kč
Zuzana Hejnová: rychlá holka -75%

Nadaná atletka z Liberce. Nezdolná bojovnice. Rozená vítězka a zároveň skromná dívka. Nadaná atletka, která vždycky věděla, že talent je jenom odrazovým můstkem a sám o sobě ji na vrchol nevystřelí.

běh

Zuzana Hejnová: rychlá holka

249 Kč
62 Kč
Bosé běhání -10%
Michael Sandler patří mezi průkopníky bosého běhání, a proto je právě on ideálním průvodcem, jak začít s bosým běháním. Srozumitelně a neideologicky popisuje základní prvek bosého běhání, jímž je technika.
běh

Bosé běhání

349 Kč
314 Kč
Škorpilova škola běhu -10%

V roce 2014 oslaví nestor českého běhání a zakladatel Běžecké školy Miloš Škorpil šedesátku. Trenér a specialista na dlouhé běhy se proto rozhodl podělit se s námi o svou životní vášeň – běh.

běh

Škorpilova škola běhu

349 Kč
314 Kč
Běháme po Praze a okolí
Běháte rádi pro radost nebo kondici a nebaví vás absolvovat potřebné kilometry neustále na stejném místě? Všem rekreačním i závodním sportovcům přinášíme 35 nejzajímavějších běžeckých lokalit v Praze a jejím blízkém okolí o celkové délce téměř 500 km.
běh

Běháme po Praze a okolí

139 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 16 položek
<< < 1 2