Nejprodávanější tituly - březen 2021 - světové dějiny

Boss Babiš -10%
(8x)
Boss Babiš je reportážní kniha o temném světe miliardáře a politika Andreje Babiše. Shrnuje, v čem je oligarcha Babiš nebezpečný, jak zbohatl, s kým se zapletl a co všechno ještě tají.
světové dějiny

Boss Babiš

299 Kč
269 Kč
Starověký Egypt -62%
(1x)
Strukturovaný výklad provází více než 1 500 fotografií a speciálních ilustrací. Kniha se zabývá historií, náboženstvím, literaturou a uměním starověkých Egypťanů, ale i jejich životní situací a denním režimem "obyčejných" lidí.
světové dějiny

Starověký Egypt

699 Kč
269 Kč
Ten okamžik - Můj osmašedesátý -92%
Spontánní protesty obyvatel proti vpádu cizích vojsk, nenásilný odpor, ale také barikády, hořící tanky, zdemolované ulice, ostřelované Národní muzeum, obsazený Československý rozhlas a zabití civilisté.
světové dějiny

Ten okamžik - Můj osmašedesátý

329 Kč
26 Kč
Diví lidé (v imaginaci) pozdního středověku -15%
Tato vizuálně pojatá poublikace předního českého medievisty je věnována imaginárním divým lidem v reálném středověkém světě.
světové dějiny

Diví lidé (v imaginaci) pozdního středověku

598 Kč
508 Kč
České země v evropských dějinách - 2 -70%
Druhý díl čtyřdílné publikace začíná obdobím, kdy před evropskou civilizací vyvstávají dvě hrozby - osmansko-muslimská expanze a náboženský rozkol mezi katolickou církví a církvemi reformovanými. Jejich vyústění se osudově dotýká i vývoje českých zemí.
světové dějiny

České země v evropských dějinách - 2

299 Kč
89 Kč
Josef Pekař: Příběh knihy o Kosti -15%
(4x)
Dosud nepublikovaný text jednoho z nevýznamnějších českých historiků. Jedná se o původní, nedávno nalezenou verzi slavného díla Kniha o kosti, kterou napsal Josef Pekař roku 1909, dal ji vysázet a pak ji zdánlivě od základu přepracoval.
světové dějiny

Josef Pekař: Příběh knihy o Kosti

279 Kč
237 Kč
Životy slavných a starých provensálských básníků, kteří žili v dobách hrabat -44%
Knižní rarita z 16. století, která pro velkou část Evropy znovu objevila okcitánské trubadúry. Vyšla v Lyonu v roce 1575 zároveň francouzsky i v italském překladu a jejím autorem byl mladší bratr lékaře a astrologa Michela Nostradama.
světové dějiny

Životy slavných a starých provensálských básníků, kteří žili v dobách hrabat

298 Kč
168 Kč
České země v evropských dějinách - 3 -70%
Třetí díl čtyřdílné publikace začíná britsko-francouzským konfliktem o ovládnutí světových námořních tras. Následná revoluce v Francii a napoleónské války spustí proces utváření moderních evropských národů, kterým jsou zasaženy také české země.
světové dějiny

České země v evropských dějinách - 3

299 Kč
89 Kč
Kauza Jan Masaryk (nový pohled) -10%
(1x)
Pátrání po okolnostech smrti Jana Masaryka připomíná křižovatku slepých uliček. Ať už kriminalisté, historici a publicisté sledovali domněnku ministrovy sebevraždy, anebo se vydali po stopách a motivech vražedného činu,...
světové dějiny

Kauza Jan Masaryk (nový pohled)

327 Kč
294 Kč
Z Bureše Babišem -10%
(2x)
Druhé aktualizované vydání knihy o tom, jak Andrej Babiš ovlivňuje média, kdo mu půjčil peníze na vznik Agrofertu a kdo jsou jeho tiší společníci.
světové dějiny

Z Bureše Babišem

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>