Nejprodávanější e-knihy - březen 2021 - medicína

Kniha o penisu -20%

Jakou nejpodivnější věc jste kdy chtěli vědět o penisu, ale báli jste se zeptat? Doktor Aaron Spitz zná odpověď – a zná jich ještě mnohem víc. Doktor Spitz, klinický profesor na katedře urologie Kalifornské univerzity v Irvine, vás v Knize o penisu neohroženě provede.

medicína

Kniha o penisu

209 Kč
167 Kč
Lékařská histologie II. -20%
Učební text Lékařská histologie II je zdařilým pokračováním prvního dílu. Předkládané informace jsou opět vysvětlovány na základě moderních poznatků včetně molekulární stavby a funkčních aspektů.
medicína

Lékařská histologie II.

140 Kč
112 Kč
Základy histologie -20%
Základy histologie vznikly jako upravený a doplněný překlad autorovy starší anglické předlohy Outlines of Histology, opakovaně vydávané pro potřeby zahraničních studentů.
medicína

Základy histologie

110 Kč
88 Kč
Mise Haiti -20%
(2x)

V lednu 2010 zasáhlo Haiti ničivé zemětřesení, které připravilo o život statisíce lidí a postihlo celkově miliony obyvatel této nádherné karibské země.

medicína

Mise Haiti

199 Kč
159 Kč
Psychologie osobnosti -20%
(1x)
Monografie shrnuje nejnovější poznatky o hlavních tématech psychologie osobnosti - temperamentu, rysech, inteligenci, sebepojetí, motivaci a vývoji osobnosti. Důraz je kladen na vývoj v oboru za posledních pětadvacet let.
medicína

Psychologie osobnosti

365 Kč
292 Kč
Psychologie sériových vrahů -20%
Kniha představuje základy psychologie a behaviorální patologie sériových vrahů.
medicína

Psychologie sériových vrahů

509 Kč
407 Kč
Farmakognozie -20%
Učební text poskytuje studijní materiál pro předmět farmakognozie, specifické farmaceutické disciplíny, která studuje léčiva a pomocné látky přírodního původu.
medicína

Farmakognozie

260 Kč
208 Kč
Manželské a rodinné poradenství -20%
Co se skrývá pod termínem praktické manželské poradenství? Na to a mnohem víc vám odpoví dva renomovaní čeští poradenští psychologové. Jejich praktická příručka pomůže všem začínajícím profesionálům i poradcům s letitou praxí získat nové informace.
medicína

Manželské a rodinné poradenství

169 Kč
135 Kč
Migréna -20%
Ve své knize světoznámý neurolog Oliver Sacks netradičně pojednává o migréně. Detailním přiblížením této nemoci ukazuje životně důležité sdělení organismu, kterému je nutno naslouchat, porozumět mu a adekvátně na ně reagovat.
medicína

Migréna

222 Kč
178 Kč
Základy infekčního lékařství -20%
Publikace podává přehled infektologie v celé šíři tak, jak vychází z moderní náplně oboru. Odklání se od popisu klasických komunitních infekcí a místo toho věnuje pozornost novým chorobám a změněnému obrazu starých infekcí.
medicína

Základy infekčního lékařství

320 Kč
256 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 141 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 15 > >>