Nejprodávanější tituly - březen 2021 - filosofie a náboženství

Léčení s vílami - kniha a 44 karet -47%
(1x)
Tento soubor 44 vykládacích karet a knihy vám zprostředkuje hluboce osobní vztah s úžasnou říši víl, které vám pomohou nalézt novou vnitřní sílu a jistotu. Naučí vás přistupovat k sobě samým s větší láskou a úctou.
filosofie a náboženství

Léčení s vílami - kniha a 44 karet

159 Kč
84 Kč
Poslední mesiáš -10%
(1x)
Autor zpracovává zrození legendárního motivu posledního císaře jako apokalyptické figury spojované s koncem světa a druhým příchodem Krista a Posledním soudem.
filosofie a náboženství

Poslední mesiáš

298 Kč
268 Kč
Svatá hostina a svatý půst -10%
Kniha zevrubným způsobem pojednává o specifických podobách ženské zbožnosti především v období 13. a 14. století. Pronikavě přitom ukazuje, jak byla ženská zbožnost a ženská askeze provázána s ženským vztahem k jídlu.
filosofie a náboženství

Svatá hostina a svatý půst

448 Kč
403 Kč
Gödel, Escher, Bach -15%
(9x)
Hlavním cílem této mimořádné knihy na pomezí metamatematiky, informatiky, filozofie a kognitivní psychologie je zkoumání, co jsou a odkud se berou základní atributy člověka - vědomí a inteligence.
filosofie a náboženství

Gödel, Escher, Bach

998 Kč
848 Kč
Evoluce jako cesta k Bohu v díle Teilharda de Chardin -10%
Autorka ukazuje logickou jednotu Teilhardova díla, vykládá podrobně všechny hlavní pojmy jeho teorie a používá jeho dílo jako celek včetně nepublikovaných dopisů, což je ojedinělé i v mezinárodním kontextu teilhardovských studií.
filosofie a náboženství

Evoluce jako cesta k Bohu v díle Teilharda de Chardin

368 Kč
331 Kč
Čínský zen -10%
Chcete dosáhnout štěstí, vnitřního uvědomění a duchovní stability? Právě zen, který v sobě zahrnuje orientální moudrost, vám v tom může výrazně pomoci. Smyslem zenové meditace je pročistit mysl tak, aby se stala průzračnou jako voda.
filosofie a náboženství

Čínský zen

198 Kč
178 Kč
Nietzscheho výrok 'Bůh je mrtev' -10%
Heideggerova studie, jejíž provokativní titul již na první pohled upoutává čtenářskou pozornost, si klade za úkol vyložit Nietzscheho myšlení jako geniální dovršení dějin evropské metafysiky.
filosofie a náboženství

Nietzscheho výrok "Bůh je mrtev"

148 Kč
133 Kč
Selfíčka -10%
(1x)
Dnes si mladí fotí selfíčka, aby, snad, zachytili důležité momenty života. Naučil jsem se selfíčka nikoli fotografovat, ale psát. Chci teď spíše ustoupit do pozadí a nechat čtenářovu fantazii pracovat, chci ukázat jen náčrtky.
filosofie a náboženství

Selfíčka

198 Kč
178 Kč
Umění prostého života
(2x)
100 zenových aktivit pro klidnější život..
filosofie a náboženství

Umění prostého života

179 Kč
Tak pravil Zarathustra / Also sprach Zarathustra -10%
Kniha, která u nás poprvé vychází ve dvojjazyčném, česko-německém vydání, je nejznámějším dílem jednoho z nejvýznamnějších a nejvlivnějších moderních filozofů, jenž dodnes nepřestává inspirovat, motivovat, provokovat, ale i pohoršovat.
filosofie a náboženství

Tak pravil Zarathustra / Also sprach Zarathustra

488 Kč
439 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>