Nejprodávanější tituly - březen 2021 - sport a fitness

Uvolňování fascií -20%
Ještě nedávno byly fascie – síť vazivové tkáně rozprostřená po celém těle – považovány pouze za obalové orgány. Díky vědeckým objevům posledních let se však staly středem pozornosti oborů sportování pro zdraví a nauk o pohybu.
sport a fitness

Uvolňování fascií

368 Kč
294 Kč
Run & Cook : Kulinářská příručka správného běžce -20%
(1x)
Máte v úmyslu začít s běžeckým dobrodružstvím? Nebo pravidelně trénujete či se připravujete na běžecké závody? V této kuchařské knize najdete kromě kvalitních a zcela zásadních informací o správném stravování pro běžce také celou řadu receptů.
sport a fitness

Run & Cook : Kulinářská příručka správného běžce

448 Kč
358 Kč
Váňa: Dělám si, co chci! -20%
Je živým symbolem Velké pardubické. Žokej Josef Váňa nejslavnější český dostih vyhrál osmkrát, poslední vítěznou jízdou krátce před svou šedesátkou navíc spustil v zemi regulérní Váňamánii. Je to muž se srdcem žokeje. Vždycky měl v sobě, co je třeba.
sport a fitness

Váňa: Dělám si, co chci!

349 Kč
279 Kč
Běžecká bible Miloše Škorpila -20%
V knize čtenář nalezne stovky osvědčených rad, tipů a nápadů, jak zapojit běh do života každého z nás.
sport a fitness

Běžecká bible Miloše Škorpila

549 Kč
439 Kč
Jak na triatlon -20%
Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval 1575 závodů, z toho tři ultramany, přes dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlželezňáků a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil).
sport a fitness

Jak na triatlon

399 Kč
319 Kč
Zátěžová funkční diagnostika ve sportu -20%
Publikace se uceleně věnuje metodologickým základům zátěžové funkční diagnostiky ve sportu a praktickému uplatnění aerobních a anaerobních zátěžových testů u sportovců různého zaměření.
sport a fitness

Zátěžová funkční diagnostika ve sportu

250 Kč
200 Kč
Jóga pro fascie -20%
Fascie stabilizují a tvarují vaše tělo a podobně jako svaly, i fascie potřebují pravidelný pohyb. Jóga pro fascie ve vás uvolní ta nejhlubší napětí, zregeneruje a protáhne vazivo...
sport a fitness

Jóga pro fascie

298 Kč
238 Kč
Kolo -20%
Je žlutá, vlastně nemá název, avšak uzavírá jeden velký příběh. Svou třetí a poslední fotografickou knihou s ryze cyklistickou tematikou se Markéta Navrátilová loučí s Tour de France.
sport a fitness

Kolo

790 Kč
632 Kč
Autogenní trénink a autogenní terapie -20%
Autogenní trénink (AT) představuje tradiční a nejrozšířenější evropskou relaxační metodu. Jeho cílem je dosáhnout svalové relaxace s cílem duševního uvolnění.
sport a fitness

Autogenní trénink a autogenní terapie

315 Kč
252 Kč
Jamie Vardy: mlsná liška -75%

Napínavá a inspirativní biografie nejlepšího střelce anglické ligy Anglický fotbalový útočník a hráč národního týmu Jamie Vardy patří k nejsuverénnějším střelcům současnosti.

sport a fitness

Jamie Vardy: mlsná liška

249 Kč
62 Kč
Zobrazuji 31 - 40 z 200 položek
<< < 1 2 3 4 5 6 .. 20 > >>