Nejprodávanější tituly - březen 2021 - film

Věř mi -10%
(1x)

Když člověk nosí masku moc dlouho, přiroste mu ke tváři… Temný psychologický thriller od autora loňského bestselleru Ta přede mnou!

film

Věř mi

349 Kč
314 Kč
Wind River -40%
Stopař Cory Lambert objeví uprostřed zasněžené pusté krajiny Wyomingu tělo mrtvé indiánské dívky. Vyšetřování se ujímá novopečená agentka FBI Jane Bannerová, která do odlehlé indiánské rezervace Wind River přijíždí z Las Vegas.
film

Wind River

149 Kč
89 Kč
Zahradnictví -10%
(2x)
Rodinná sága pokrývající plochu dvaceti let je rozvržena do tří částí (Rodinný přítel, Dezertér a Nápadník), z nichž každá je psána v trochu jiném žánru a každou vypráví jiný interpret.
film

Zahradnictví

299 Kč
269 Kč
Malý dráček -40%
Víte, kdo žije na Dračím ostrově? Přece ti nejzábavnější a nejšikovnější draci! Dráček Kokosáček a jeho kamarád Oskar se narodili na Dračím ostrově, ale jsou jiní než ostatní.
film

Malý dráček

149 Kč
89 Kč
Sezení -55%
DRŽITELKA CENY AKADEMIE® Helen Hunt* září společně s Johnem Hawkesem a Williamem H. Macym v hlavních rolích strhujícího skutečného příběhu o lásce, sexu, touze a radosti z každého nového nadechnutí.
film

Sezení

199 Kč
89 Kč
Národní třída -10%
(7x)
Klub osamělých rváčů. Drsná a zároveň melancholická novela ze sídliště, kde lidé a domy vzdorují přírodě i neodvratnému zániku. Nový Rudiš zasáhne čtenáře přímo na solar. Inspirováno skutečnými událostmi.
film

Národní třída

245 Kč
221 Kč
Muži, kteří nenávidí ženy -40%

Zdiskreditovaný novinář Mikael Blomkvist (Daniel Craig) přijímá nabídku švédského průmyslníka Henrika Vangera (Christopher Plummer), aby v tajnosti vyšetřoval čtyřicet let starou vraždu jeho neteře.

film

Muži, kteří nenávidí ženy

149 Kč
89 Kč
Veselá beruška -56%
Výukový program pro rozvoj matematických kompetencí, vstup do světa matematiky pro děti.
film

Veselá beruška

390 Kč
170 Kč
Denní hlídka -55%
Před dvěma lety dobyl film Noční hlídka, první díl fantasy trilogie režiséra Timura Bekmambetova celý filmový svět. Tisíce fanoušků okouzlilo propojení moderní sci-fi, fantasy a východních mytologií.
film

Denní hlídka

199 Kč
89 Kč
Zobrazuji 41 - 50 z 49 položek
<< < 1 .. 3 4 5