Nejprodávanější knihy - březen 2021 - dospívající mládež

Hraničářův učeň - Kniha čtvrtá - Nositelé dubového listu -10%
(1x)
Blíží se jaro a Will s Evanlyn mohou konečně prchnout ze Skandie. Evanlyn je však unesena temudžajskými jezdci, příslušníky početného národa, který obývá rozlehlé stepi na východ od Skandie.
dospívající mládež

Hraničářův učeň - Kniha čtvrtá - Nositelé dubového listu

349 Kč
314 Kč
Předstírat je prostě lhát -10%

Předstírat je prostě lhát je svým způsobem terapeutická kniha. Námětem knihy je příběh rodiny, lásky, vzájemných vztahů a pout. Autorka zkoumá, jakou roli hrají v intimních vztazích slova, naslouchání, zvuky (hudba) a ticho.

dospívající mládež

Předstírat je prostě lhát

368 Kč
331 Kč
Divočina -10%
"Pozoruhodnou komiksovou prvotinu Mikuláše Podprockého můžeme bez obav označit jako hard sci-fi. Děj se odehrává v daleké budoucnosti, kdy se veškerá civilizace přesunula do olbřímí megapole, která vysává život z celé planety.
dospívající mládež

Divočina

298 Kč
268 Kč
Zvláštní smutek citronového koláče -10%
(1x)
Dojemný portrét jedné zvláštní rodiny, jejíž členové skrývají mnohá tajemství.

Okouzlující román o jídle a pocitech, matce a dceři, lásce a štěstí.

dospívající mládež

Zvláštní smutek citronového koláče

298 Kč
268 Kč
Co encyklopedie tají a co my prozradíme -52%

Méně známé zajímavosti o poměrně známých věcech, osobnostech i událostech. Tentokrát jde o informace, na které nezbývá místo ve většině klasických encyklopedií.

dospívající mládež

Co encyklopedie tají a co my prozradíme

299 Kč
143 Kč
Špaček v porcelánu -10%
Vtipná knížka odborníka na slušné chování s množstvím názorných ilustrací. Předcházet netaktnostem a trapným situacím je lepší, než je později napravovat.
dospívající mládež

Špaček v porcelánu

249 Kč
224 Kč
Těžké časy pro Julii -59%

Julie byla ze začátku nadšená nabídkou ošetřovatele koní Kevina, že se ujme tréninku jejího bělouše Lombarda. Později hořce lituje svého rozhodnutí. Zatímco Lombard udělal opravdu veliké pokroky, Julie je nešťastná z Kevinovy vlezlé lásky.

dospívající mládež

Těžké časy pro Julii

219 Kč
89 Kč
Třináct -10%
Třetí pokračování mimořádně úspěšné série bestselerové autorky Lauren Myracleové navazuje na populární tituly JEDENÁCT a DVANÁCT, ale pobaví vás i zcela samostatně. Viki má totiž nezapomenutelný smysl pro humor a její kuráž a optimistický pohled na svět
dospívající mládež

Třináct

238 Kč
214 Kč
Komiksové extrabuřty -10%
Kniha komiksových příběhů postav slavného televizního seriálů. Ohromný, kolosální a hlavně nenakrmitelný Homer vyrostlý po nezdařeném experimentu, Bart, který se dostane do moci svého úhlavního nepřítele Leváka Boba, Šáša coby zvláštní agent a další.
dospívající mládež

Komiksové extrabuřty

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 61 - 70 z 69 položek
<< < 1 .. 5 6 7