Nejprodávanější tituly - duben 2021 - fyzika, matematika, astronomie

Kniha o nové fyzice -20%
(2x)
Kniha se zamýšlí nad historií fyziky i nad jejím současným stavem z hlediska autorovi teorie kvantové gravitace, která bude nejspíše pro mnohé dnešní fyziky odchované kvantovou mechanikou naprosto nepřijatelná.
fyzika, matematika, astronomie

Kniha o nové fyzice

140 Kč
112 Kč
Za hranicemi fyziky a psychologie -20%

Oldřich Válek je zakladatelem Sdružení badatelů v psychotronice a předním badatelem, navazujícím na práce českých badatelů jako byl např. Jan Kefer, Břetislav Kafka, František Kahuda a Zdeněk Rejdák (jehož byl externím spolupracovníkem)...

fyzika, matematika, astronomie

Za hranicemi fyziky a psychologie

455 Kč
364 Kč
Před velkým třeskem -20%
Clegg ve své knize sleduje, jak se proměňovaly představy lidí o vzniku vesmíru - počínaje mýty o božském stvoření až po převratnou ideu vesmíru vzniklého nepředstavitelným výbuchem "z ničeho".
fyzika, matematika, astronomie

Před velkým třeskem

388 Kč
310 Kč
Neřešitelná rovnice -20%
(1x)
Americký astrofyzik Mario Livio přichází po cenami ověnčené knize Zlatý řez s novým příspěvkem ke vztahu matematiky, vědy a umění. V centru jeho zájmu je tentokrát fenomén symetrie.
fyzika, matematika, astronomie

Neřešitelná rovnice

399 Kč
319 Kč
Fyzika v kostce pro střední školy -20%
Přepracované a aktualizované vydání populární doplňkové učebnice fyziky pro střední školy. Učebnice v novém a praktickém formátu shrnuje přehledně veškeré učivo fyziky probírané na středních školách.
fyzika, matematika, astronomie

Fyzika v kostce pro střední školy

229 Kč
183 Kč
Řešené příklady z matematiky pro střední školy -20%
Publikace obsahuje rozsáhlý soubor řešených příkladů ze středoškolské matematiky, který lze využít při opakování k maturitě či přípravě k přijímacím zkouškám z matematiky na vysoké školy.
fyzika, matematika, astronomie

Řešené příklady z matematiky pro střední školy

721 Kč
577 Kč
Zobrazuji 111 - 120 z 116 položek
<< < 1 .. 10 11 12