Nejprodávanější knihy - duben 2021 - pohádky a legendy

Truhla času -10%
(3x)
Se světem se stalo cosi divného. Lidé přebývají v truhlách, v nichž neplyne čas, a čekají na lepší budoucnost. Města zarostla lesem, ulicemi se potulují vlci a v obchodních domech řádí medvědi. Co se přihodilo?
pohádky a legendy

Truhla času

348 Kč
313 Kč
Knížka o postelích a dvě pohádky navrch -15%
(1x)
Soubor tří kratších dětských příběhů, které potěší nejen děti, ale uchvátí i dospělé. Obdivovatele Plathové jistě překvapí nečekaná hravost a rozmarná potrhlost textů.
pohádky a legendy

Knížka o postelích a dvě pohádky navrch

198 Kč
168 Kč
Bylo nebylo -10%
Pohádky o perníkové chaloupce, o Palečkovi, o slepičce a kohoutkovi, o Smolíčkovi a mnoho dalších ve výběru a úpravě pro děti od 4 let s barevnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové.
pohádky a legendy

Bylo nebylo

259 Kč
233 Kč
Babočky -10%
(1x)
Nová knížka pro malé čtenáře od autorů Doktora Racka.
pohádky a legendy

Babočky

295 Kč
266 Kč
Buenos Aires, kotě -87%
Malé kotě náhodou zhlédne dokument o Buenos Aires a rozhodne se tam podívat.
pohádky a legendy

Buenos Aires, kotě

199 Kč
26 Kč
Erbenovy pohádky -10%
Tři zlaté vlasy děda Vševěda, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Zlatovláska, Hrnečku, vař!, Otesánek a další příběhy, které do zlatého fondu českých pohádek Erben uložil, nabízí knížka pro nejmenší čtenáře s ilustracemi Heleny Zmatlíkové.
pohádky a legendy

Erbenovy pohádky

280 Kč
252 Kč
Závistivý lidojed a pták-nepták -15%
(1x)
Kniha obsahuje mýty domorodců z druhého největšího ostrova světa. Je svědectvím o různorodosti a exotičnosti kultur přírodních národů nezávislého státu Papua-Nová Guinea a indonéské části ostrova, zvané Západní Papua.
pohádky a legendy

Závistivý lidojed a pták-nepták

298 Kč
253 Kč
Bratři Lví srdce -10%
(1x)
Krásný, nevídaný, strhující příběh odvahy, cti a věrného přátelství, které zvítězilo nad smrtí, zradou a nenávistí, prožili sourozenci Jonatán a Karel zvaný Suchárek.
pohádky a legendy

Bratři Lví srdce

249 Kč
224 Kč
Nový domek pro myšku -10%
(2x)
Nové vydání ve velkém formátu s průřezy! Jak může myška dostat velké jablko do svého malinkého obydlí? Nezbude jí nic jiného, než si najít jiné, o něco větší bydlení. Všechny domečky, které cestou potká, ale už mají svého nájemníka.
pohádky a legendy

Nový domek pro myšku

199 Kč
179 Kč
Rozára a Černý Petr -10%
Větrné mlýny jsou zvláštní stavení, a tak není divu, že v nich a kolem nich žijí zvláštní tvorové: bytosti soumraku, u kterých se člověk nemůže dopočítat očí, sečtělá a moudrá hospodářská zvířata nebo sádroví trpaslíci.
pohádky a legendy

Rozára a Černý Petr

250 Kč
225 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 470 položek
1 2 3 .. 47 > >>