Nejprodávanější knihy - duben 2021 - učebnice - vzdělání

Školák s SVP – Grafomotorika a hravá cvičení -20%
Pracovní listy pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami, které mají potíže se zvládnutím techniky psaní. 72 báječných pracovních listů nabídne Vašemu dítěti trénink a průpravu při výuce psaní, ale i zábavu a učení hrou.
učebnice - vzdělání

Školák s SVP – Grafomotorika a hravá cvičení

99 Kč
79 Kč
Hudební nauka pro ZUŠ 3. ročník -20%
Pracovní sešit určený ke studiu hudební nauky pro žáky třetích tříd.
učebnice - vzdělání

Hudební nauka pro ZUŠ 3. ročník

70 Kč
56 Kč
Hudební nauka pro ZUŠ 2. ročník -20%
Pracovní sešit určený ke studiu hudební nauky pro žáky druhých tříd.
učebnice - vzdělání

Hudební nauka pro ZUŠ 2. ročník

70 Kč
56 Kč
Těším se na 1. třídu - Předškoláci -20%
Sešit je určen všem budoucím prvňáčkům, kteří se díky němu mohou lépe připravit k zápisu. Sešit je také vhodný pro žáky prvních tříd, kteří si chtějí zopakovat učivo.
učebnice - vzdělání

Těším se na 1. třídu - Předškoláci

99 Kč
79 Kč
Angličtina pro malé školáky -20%
Hodný kamarádský duch tě zavede na svůj strašidelný hrad, kde dostaneš příležitost pohrát si s angličtinou. Hodný kamarádský duch tě zavede na svůj strašidelný hrad, kde dostaneš příležitost pohrát si s angličtinou. Získáš za to drahocenné poklady, které si můžeš lepit do vlastní pokladnice.
učebnice - vzdělání

Angličtina pro malé školáky

249 Kč
199 Kč
Hravá písanka 2-2.díl -20%
Písanka na celkem 36 moderně zpracovaných a celobarevných stranách rozvíjí psaní a logické myšlení žáků 2. ročníku. Je sestavena odborným týmem pedagogů a lektorů na základě jejich zkušeností s výukou na 1. stupni. Písanka je součástí ucelené koncepce pro výuku českého jazyka na 1. stupni základních škol. V rámci této koncepce si učitelé mohou doplnit tradiční učebnice a pracovní sešity o další pomůcky, které komplet dotvářejí.
učebnice - vzdělání

Hravá písanka 2-2.díl

45 Kč
36 Kč
Sada testů státní přijímací zkoušky 5. třída -20%
Dítě se seznámí s podobou testů na státní přijímací zkoušky a zjistí, jak je na tom se znalostmi. Natrénuje si řešení jednotlivých typů úloh i strategii řešení celého testu.
učebnice - vzdělání

Sada testů státní přijímací zkoušky 5. třída

650 Kč
520 Kč
Barevné příklady 1 -20%
Pracovní sešit je zaměřen na procvičení matematiky pomocí vybarvování. Početní příklady spojené s pestrostí barev podporují logické myšlení, kreativitu a prohlubují získané matematické dovednosti. Žáci si zábavnou formou procvičí probrané učivo matematiky. Propojení úloh s barevnou vizualizací přispívá k rozvoji jejich fantazie a představivosti.
učebnice - vzdělání

Barevné příklady 1

85 Kč
68 Kč
Diktáty pro 4. třídu -20%
Tato publikace obsahuje více než 200 diktátů určených zejména pro domácí procvičování základních gramatických jevů a překonání obtíží spojených s českým pravopisem.
učebnice - vzdělání

Diktáty pro 4. třídu

89 Kč
71 Kč
Procvičuji si - vyjmenovaná slova -20%
Pracovní sešit je výbornou pomůckou pro všechny, kteří si chtějí lépe procvičit vyjmenovaná slova. To je téma, která žáci obtížně zvládají. V této publikaci se je naučí zvládat bez chyb pomocí úkolů, tajenek a přiřazování. Na konci procvičovacího sešitu jsou vždy uvedena správná řešení všech úkolů, proto je také vhodný na samostatnou přípravu.
učebnice - vzdělání

Procvičuji si - vyjmenovaná slova

59 Kč
47 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 80 položek
1 2 3 .. 8 > >>