Nejprodávanější e-knihy - duben 2021 - botanika

Mech - Z lesa do zahrady: průvodce skrytým světem mechu -20%
Objevte magický svět mechu. Mech je všude kolem nás. Nejčastěji ho vídáme na vlhkých a stinných místech, můžeme ho najít ale i na těch nejneočekávanějších a nejodlehlejších místech od pouští až po Antarktidu.
botanika

Mech - Z lesa do zahrady: průvodce skrytým světem mechu

279 Kč
223 Kč
Divočina v zahradě -20%
Divokou přírodu máme přímo pod nosem - v zahradách a parcích, v mezerách v chodníku a v zemi pod svýma nohama. Dave Goulson nahlíží do kompostu, vrtá se v hlíně a noří se do zahradního jezírka.
botanika

Divočina v zahradě

295 Kč
236 Kč
Utajený les -20%
Kniha se věnuje dění v přírodě, přibližuje nám les a jeho obyvatele, popisuje vztahy nejrůznějších organismů mezi sebou a sleduje změny v přírodě v průběhu celého roku. Autor čtivým, poetickým a hlavně srozumitelným jazykem popisuje často velmi složité děje v přírodě a na základě svých konkrétních…
botanika

Utajený les

209 Kč
167 Kč
Léčivá síla ovoce a zeleniny -20%
Kniha pojednává naprosto nově o léčivém potenciálu více než 50 druhů ovoce, zeleniny a bylinek z volné přírody. Díky informacím, které jinde nenajdete, porozumíte vlastnímu zdraví a ochráníte tak sebe a své blízké před utrpením a nemocemi.
botanika

Léčivá síla ovoce a zeleniny

424 Kč
339 Kč
Neznámá tvář Prahy -20%
Praha je jedinečné město. A tento názor není jen obdiv místních patriotů. Území Prahy je skutečně celosvětově unikátní tím, že vznikalo v minulosti na dnech tří moří.
botanika

Neznámá tvář Prahy

199 Kč
159 Kč