Nejprodávanější tituly - duben 2021 - osobní rozvoj

Jak žít a nezbláznit se -10%
(1x)
Soubor praktických rad. Psychologie dítěte od předškolního věku do dospělosti. Ukazuje v příkladech naší hloupost, nabubřelost, ješitnost a rodičovskou sobeckost. Je slabikářem výchovy.
osobní rozvoj

Jak žít a nezbláznit se

220 Kč
198 Kč
Když už i dalajlama -10%
(1x)
Známý hudebník, muzikoterapeut, buddhista, lektor a spisovatel píše fejetony o době, duši, o mozku - jak jej lze pozitivně ,,přeprogramovat", a o mnohém dalším.
osobní rozvoj

Když už i dalajlama

170 Kč
153 Kč
Týmová spolupráce
Tým, který pracuje podle principů týmové spolupráce, dokáže úspěšněji a efektivněji dosahovat stanovených cílů. Vedoucí a členové týmů, manažeři, personalisté či lektoři najdou v knize prakticky využitelné informace týkající se práce v týmu.
osobní rozvoj

Týmová spolupráce

116 Kč
Zdravá výživa a hubnutí
Diety a hubnutí. Dva fenomény moderní doby. Mnozí se jistě zeptají: Jak ale zhubnout? Která dieta je vlastně ta správná? Otázek je mnoho a stejně i odpovědí. Která metoda je ta pravá a který postup účinný vám poradí právě jedinečná publikace MUDr.Kunové.
osobní rozvoj

Zdravá výživa a hubnutí

104 Kč
Pozor, srdce muže! -10%
Autor ve své nevšední práci plné příběhů „opravdových mužů“ nabízí svobodné nadechnutí všem těm, kdo ještě nepohřbili své touhy, neztratili chuť skutečně žít a stále ještě chtějí být tím, kým být skutečně mají.
osobní rozvoj

Pozor, srdce muže!

230 Kč
207 Kč
Velký český snář -10%
Rozsáhlý soubor symbolů a jejich možných výkladů, vycházející z tradičních snářů i četné odborné literatury.
osobní rozvoj

Velký český snář

249 Kč
224 Kč
Vnitrofiremní komunikace
Komunikují spolu účelně jednotlivá oddělení vaši firmy? Kdo odpovídá za interní komunikaci? Neprobíhá komunikace jednosměrně? Fungují zpětné vazby? Nevzniká napětí?
osobní rozvoj

Vnitrofiremní komunikace

135 Kč
Zobrazuji 761 - 770 z 767 položek
<< < 1 .. 75 76 77