Nejprodávanější e-knihy - duben 2021 - rádci pro úspěšný a šťastný život

Vesmír ti kryje záda -20%
Bestsellerová autorka vám v této knize ukáže, jak přeměnit strach ve víru. Každý příběh v knize se zaměřuje na jediné – zbavit se bloků, které nám zabraňují prožít skutečnou radost. V první řadě je důležité najít oporu v nás samotných a až poté přestaneme živořit a začneme opravdu žít.
rádci pro úspěšný a šťastný život

Vesmír ti kryje záda

179 Kč
143 Kč
Vytváření hojnosti -20%
Hojnost je zážitek, ve kterém jsou naše touhy spontánně vyplněny. Vnímáme radost, zdraví, štěstí a vitalitu v každém momentu naší existence. Zásady vyjádřené v této knize se vztahují spíše k lidské radosti, ale lze je aplikovat na kteroukoli oblast, protože se jedná o stejné zásady, kterými se řídí…
rádci pro úspěšný a šťastný život

Vytváření hojnosti

129 Kč
103 Kč
Zákon přitažlivosti -20%
Tato kniha představuje základy Abrahamova učení. Dozvíte se v ní o tom, jak svojí vůlí přitahujete a naopak od sebe vzdalujete svá přání a to všechno na základě vesmírných zákonů. Pochopení těchto zákonů spojených s vaší vůlí vás dovede na správnou cestu k vašemu štěstí. Vůle a vesmírný zákon zde…
rádci pro úspěšný a šťastný život

Zákon přitažlivosti

179 Kč
143 Kč
Zdroj -20%
Probuďte svůj potenciál – jste jen čtyři kroky od toho, aby se z vás stal nový, sebevědomý člověk!
rádci pro úspěšný a šťastný život

Zdroj

280 Kč
224 Kč
Bohyně nestárnou -20%

Tajný recept na zářivou vitalitu a zdraví. Inspirace pro ženy všeho věku. Kolik vám je? Přece tolik, na kolik se cítíte. To jsme určitě slyšeli už mnohokrát, jenže si možná myslíme, že je to jenom taková planá útěcha. Stárnout člověk přece musí.

rádci pro úspěšný a šťastný život

Bohyně nestárnou

339 Kč
271 Kč
Strečink -20%
Naučte se spolu s námi základní strečinková cvičení, která jsou nutná před a po každé sportovní aktivitě. Renomovaný český autor, MUDr. Kamil Ramík, rehabilitační a sportovní lékař, vám přináší komplexní protažení všech svalových skupin.
rádci pro úspěšný a šťastný život

Strečink

110 Kč
88 Kč
S výživou zdravě po celý rok -20%
Prakticky denně slyšíme varování lékařů, že každý druhý člověk v České republice umírá na kardiovaskulární onemocnění. Obyvatelé naší republiky jsou na předním místě v onemocnění rakovinou tlustého střeva a konečníku.
rádci pro úspěšný a šťastný život

S výživou zdravě po celý rok

161 Kč
129 Kč
Zdravá výživa a hubnutí -20%
Diety a hubnutí. Dva fenomény moderní doby. Mnozí se jistě zeptají: Jak ale zhubnout? Která dieta je vlastně ta správná? Otázek je mnoho a stejně i odpovědí. Která metoda je ta pravá a který postup účinný vám poradí právě jedinečná publikace MUDr.Kunové.
rádci pro úspěšný a šťastný život

Zdravá výživa a hubnutí

104 Kč
83 Kč
Zobrazuji 61 - 70 z 68 položek
<< < 1 .. 5 6 7