Nejprodávanější e-knihy - květen 2021 - naučná, odborná a učebnice

Jak na strach a úzkost v těhotenství -20%
Publikace se věnuje případným kritickým obdobím těhotenství, snaží se vysvětlit principy vyšetření, která těhotná žena absolvuje, a popisuje, co od nich může očekávat.
naučná, odborná a učebnice

Jak na strach a úzkost v těhotenství

203 Kč
162 Kč
Jak z dobré firmy udělat skvělou -20%
Jedinečná kniha, které se ve světě prodalo přes 3 miliony výtisků, ukazuje, čím se odlišují firmy, které se z průměrných vyhouply mezi nejlepší. Dozvíte se, proč některá společnost nabrala skvělý výkon, zatímco jiná zůstala jen dobrá.
naučná, odborná a učebnice

Jak z dobré firmy udělat skvělou

361 Kč
289 Kč
Jiná modernita -20%
Na příkladu čtyř vyhraněných malířských solitérů se snaží ukázat, že skutečně hodnotná umělecká díla 20. století často nevznikala v hřmotu avantgard, ale naopak tehdy, kdy se přemýšliví a talentovaní malíři odvraceli od módních avantgardních vln.
naučná, odborná a učebnice

Jiná modernita

245 Kč
196 Kč
Jóga, očista a rituály -20%
Kniha Václava Krejčíka přináší kromě osvědčených příběhů z jeho cesty po Indii i jednoduché sestavy jógových ásan, ukazuje jak pracovat s dechem, nabízí meditační i očistné techniky a rituály pro každý den.
naučná, odborná a učebnice

Jóga, očista a rituály

254 Kč
203 Kč
Kabala -20%
(1x)
Klíč k okultním tradicím Západu.
naučná, odborná a učebnice

Kabala

139 Kč
111 Kč
Katolický pohled na náboženskou pluralitu -20%
Kniha nabízí úvod do teologické reflexe vztahu křesťanství k jiným náboženským tradicím v katolické perspektivě. Představuje dějiny tohoto vztahu a definuje teologický základ křesťanského přístupu k náboženské pluralitě.
naučná, odborná a učebnice

Katolický pohled na náboženskou pluralitu

170 Kč
136 Kč
Kde se stala chyba? -20%
Kniha emeritního profesora blízkovýchodních studií na Princetonské univerzitě vypráví příběh islámského Středního východu, který se po několik staletí nacházel v popředí světové civilizace.
naučná, odborná a učebnice

Kde se stala chyba?

199 Kč
159 Kč
Keltské vzory -20%
V této výpravné a graficky půvabné knize nás výtvarník a spisovatel Adam Tetlow seznamuje s praktickými návody na tvorbu prastarých magických keltských vzorů, ale i se základními principy, které se za nimi skrývají.
naučná, odborná a učebnice

Keltské vzory

99 Kč
79 Kč
Klíč k novověké paleografii -20%
Praktická pomůcka pro zvládnutí čtení raně novověkých a novověkých paleografických textů (od počátku 16. do počátku 20. století). Soustřeďuje se na dva základní typy písma – české a německé novogotické pímo.
naučná, odborná a učebnice

Klíč k novověké paleografii

200 Kč
160 Kč
Křesťanská astrologie -20%
(1x)
Významné dílo proslulého anglického astrologa Williama Lilla (1602–1681), který se nejvíce proslavil předpověďmi požárů Londýna a osudy anglických králů i šlechticů.
naučná, odborná a učebnice

Křesťanská astrologie

499 Kč
399 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100