Nejprodávanější e-knihy - květen 2021 - erotika

Neměli bychom -20%
Bennett se dovídá, že po fúzi dvou reklamních agentur bude muset o své místo kreativního ředitele soupeřit s Annalise, zastávající v druhé z firem stejnou pozici. Je si však jistý, že díky svým mnohaletým zkušenostem s přehledem zvítězí a „té ženské“ nezbyde nic jiného, než odjet na pobočku…
erotika

Neměli bychom

249 Kč
199 Kč
Sexy profesor -20%
Poprvé jsem Caina Westa uviděla v baru. Všimnul si, že koukám jeho směrem, a vyložil si to tak, že mám zájem. To byl samozřejmě nesmysl. Moc dobře jsem věděla, co je zač, a chystala jsem se mu to pěkně od plic povědět.
erotika

Sexy profesor

209 Kč
167 Kč
Bez závazků -20%
S Hunterem jsme to vzali od konce. Potkali jsme se na svatbě – on patřil k přátelům ženicha a já k přátelům nevěsty. Celou svatební hostinu jsme po sobě pokukovali. Jiskřilo to mezi námi. Pak jsem chytila kytici a on podvazek.
erotika

Bez závazků

209 Kč
167 Kč
Vzdorující královna -20%
Jsem jeho zábava. Jeho hračka. Splátka dluhu. Říkám si, že Mounta nenávidím, ale tělo mě zradí pokaždé, když vstoupí do místnosti. Jak ho můžu chtít, a současně se ho bát? Varovali mě, že mi poplete hlavu.
erotika

Vzdorující královna

229 Kč
183 Kč
Šéf -20%
(3x)

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi…

erotika

Šéf

209 Kč
167 Kč
Ze vzpomínek Josefiny Mutzenbacherové -20%
(1x)
V kultovních erotických memoárech Ze vzpomínek Josefiny Mutzenbacherové zestárlá rakouská prostitutka, nyní vážená občanka vedoucí ctnostný život, vzpomíná na raná léta zaučování do své profese.
erotika

Ze vzpomínek Josefiny Mutzenbacherové

100 Kč
80 Kč
Skandální vášeň -20%
Silence Hollingbrooková nahradila v sirotčinci v St. Giles svou sestru Temperance, která se provdala za lorda Cairea. Přitom se trápí smrtí svého manžela – lodního kapitána, jehož loď se během plavby potopila.
erotika

Skandální vášeň

269 Kč
215 Kč
Všechno, co chci -20%
(1x)
Protiklady se přitahují – ona do světa reklamy nezapadá vzhledem, ale svou práci miluje.
erotika

Všechno, co chci

339 Kč
271 Kč
Mister - SK verze -20%
(2x)
Nechajte sa pohltiť vášnivým ľúbostným príbehom. Mister je nová vzrušujúca romanca od E L James, autorky fenomenálnej trilógie Päťdesiat odtieňov, svetového bestsellera.
erotika

Mister - SK verze

249 Kč
199 Kč
Alfa samec -20%
(3x)

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z…

erotika

Alfa samec

209 Kč
167 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 46 položek
1 2 3 .. 5 > >>