Nejprodávanější knihy - květen 2021 - medicína

Myastenie – obávaná diagnóza? -10%
Kniha je určena pacientům, u nichž byla zjištěna myasthenia gravis, a rovněž jejich blízkým. První vydání této knihy, které vyšlo před 16 lety, znamenalo velkou pomoc rodinám, které se potýkají s touto diagnózou.
medicína

Myastenie – obávaná diagnóza?

195 Kč
176 Kč
Vědomí a realita -10%
Dobrodružná cesta do nitra lidského vědomí vám představí tajemství mozku, možnosti využití psychedelik v léčbě a mnoho dalších témat včetně podstaty našeho vnímání smrti a času.
medicína

Vědomí a realita

299 Kč
269 Kč
Příběh československé psychologie I. -10%
Unikátní projekt si dal za cíl vyzpovídat formou rozhovorů významné osobnosti české psychologie, které tento obor od poloviny 20. století etablovaly, a získané informace zasadit do širšího oborového rámce.
medicína

Příběh československé psychologie I.

649 Kč
584 Kč
Nedostatečný pocit vlastní hodnoty -10%
(4x)
Nedostatečný pocit vlastní hodnoty komplikuje výrazným způsobem život mnohým z nás. Důsledkem mohou být často úzkosti, deprese, psychosomatická onemocnění nebo různé formy závislostí.
medicína

Nedostatečný pocit vlastní hodnoty

279 Kč
251 Kč
Psychologické typy -10%
Jungova kniha Psychologické typy bývá někdy označována za jeho nejznámější dílo, jímž se etabloval jako samostatný psychologický myslitel.
medicína

Psychologické typy

699 Kč
629 Kč
Netterův vybarvovací anatomický atlas -10%
Ideální pomůcka pro studium anatomie, vhodná zejména pro mediky, ale také pro budoucí fyzioterapeuty a další zdravotnické pracovníky.
medicína

Netterův vybarvovací anatomický atlas

590 Kč
531 Kč
Kognitivní rehabilitace seniorů -10%
Odborná monografie se zabývá problematikou ucelené rehabilitace osob v seniorském věku s ohledem na kognitivní deficity způsobené procesem stárnutí a rozvojem patologických změn, především při Alzheimerově nemoci.
medicína

Kognitivní rehabilitace seniorů

269 Kč
242 Kč
Základy dětské neurologie -10%
Dětská neurologie zažívá dynamické a současně krásné období revolučních pokroků v diagnostice i léčbě řady onemocnění, z nichž mnohá donedávna neměla známou příčinu nebo byla pokládána za neléčitelná, popřípadě pro ně platilo obojí.
medicína

Základy dětské neurologie

490 Kč
441 Kč
Spoušťové body a jejich odstraňování -10%
Nejrůznější tělesné potíže a pohybová omezení začínají často svalovými poraněními.Autorka v této knize poskytuje návod k léčbě i prevenci takových svalových poranění.
medicína

Spoušťové body a jejich odstraňování

398 Kč
358 Kč
Basics in Clinical Nutrition -10%
Nutritional support and metabolic care are indispensable parts of patient care. Moreover, they have paramount potential for integrating almost all disciplines of medicine through their nutritional and metabolic aspects.
medicína

Basics in Clinical Nutrition

1 200 Kč
1 080 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 209 položek
1 2 3 .. 21 > >>