Nejprodávanější e-knihy - květen 2021 - regionální literatura

Procházky Olomoucí -20%

Krok za krokem olomouckými ulicemi Zažijte královské město Olomouc jinak! Olomouc to není jen katedrála svatého Václava nebo výstaviště Flora. Olomouc to je pestrá architektura, bohatá historie, součást Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

regionální literatura

Procházky Olomoucí

169 Kč
135 Kč
Praha, hlavní město 20. století -20%
Derek Sayer ve své monumentální knize Praha, hlavní město dvacátého století skládá střípky kulturních dějin Prahy a Československa mezi dvěma světovými válkami, aby ukázal, jak zapadají do mozaiky evropských dějin.
regionální literatura

Praha, hlavní město 20. století

529 Kč
423 Kč
Svatí na Karlově mostě -20%
Projděte se s námi po Karlově mostě a nechte si povídat o svatých, kteří na vás mlčky shlížejí ze svých kamenných podstavců. V unikátní publikaci "Svatí na Karlově mostě" Jiří Glet sesbíral příběhy vzniku jednotlivých soch i životů svatých.
regionální literatura

Svatí na Karlově mostě

89 Kč
71 Kč
Vzpomínky na Černickou oboru -20%
Vzpomínky na Černickou oboru, před staletími založenou posledním Rožmberkem, Petrem Vokem. Je to jen pokus zachovat těm, kdo jdou po nás, poselství o jednom z překrásných koutů naší země.
regionální literatura

Vzpomínky na Černickou oboru

99 Kč
79 Kč
Pověsti o zvonech, zvonařích, zvonicích a zvoničkách -20%
(1x)
Jak vznikl první zvon na světě? Jakými kouzly jsou opředeny svatovítské zvony? Proč zpívají Loretánské zvonky své tesklivé písně? Kolik zvonů je zavěšeno na Černé věži v Českých Budějovicích?
regionální literatura

Pověsti o zvonech, zvonařích, zvonicích a zvoničkách

99 Kč
79 Kč