Nejprodávanější tituly - květen 2021 - povídky

Láska v temné ulici -75%
Paříž, New York, Švýcarsko, zapadlý kout amerického venkova – to všechno jsou místa, která Irwin Shaw, jeden z nejlepších amerických prozaiků 20. století, mistrovsky zachytil ve své povídkové sbírce Láska v temné ulici.
povídky

Láska v temné ulici

347 Kč
87 Kč
Sběratel dýmek -15%
Mrazivý příliv ve Fjordu Mrtvého muže vynáší na břeh dýmky z různých koutů světa. Každá dýmka je opředena vlastní historií, která čtenáře zavádí do carského Ruska, na dalekou Sibiř, ale také do předválečného Berlína nebo na pobřeží jižní Afriky.
povídky

Sběratel dýmek

259 Kč
220 Kč
Četnická abeceda -10%
Každý četník na zkoušku si musel během prvního roku své služby osvojit značné množství odborných vědomostí a dovedností, které byly nezbytné pro službu v četnickém sboru.
povídky

Četnická abeceda

229 Kč
206 Kč
Letní lži
(3x)
Bernhard Schlink, autor celosvětového bestselleru Předčítač, se v novém souboru povídek zamýšlí nad tématem lži; ta hraje často hlavní úlohu ve vztazích mileneckých, manželských, mezi rodiči a dětmi i ve vztahu k sobě samému.
povídky

Letní lži

149 Kč
Objížďka -82%
Spisovatelka, nucená kvůli objížďce na silnici jezdit měsíc autobusem, sleduje ze zadní řady své spolucestující a každý den si jednoho vybírá pro svoji erotickou povídku. Jejím společníkem je červený notebook, do něhož během jízdy své dojmy zapisuje.
povídky

Objížďka

249 Kč
44 Kč
Povídky z šuplíku -10%
Povídky Oty Pavla vydané v původní podobě, bez úprav a cenzurních zásahů.
povídky

Povídky z šuplíku

299 Kč
269 Kč
Krátké rozhovory s odpornými muži -10%
(1x)
V Krátkých rozhovorech s odpornými muži (1999) podává David Foster Wallace zprávu o lidských bytostech zasažených úzkostí, nejistotou a osamoceností.
povídky

Krátké rozhovory s odpornými muži

360 Kč
324 Kč
Rej upírů -10%
Soubor klasických povídek různých autorů je ukázkou hororové literatury, která kromě hrůzy a tajuplnosti nepostrádá romantické prvky a literární kvalitu.
povídky

Rej upírů

269 Kč
242 Kč
O prospěšnosti alkoholismu -15%
(4x)
Výbor sedmnácti většinou dosud nevydaných satirických povídek, které vznikly ve 20. letech minulého století. Autor slavného románu Mistr a Markéta v nich čtenáře potěší svým humorem, absurdními situacemi a brilantním glosováním poměrů v tehdejším Rusku.
povídky

O prospěšnosti alkoholismu

149 Kč
127 Kč
Zmizet -10%
(13x)
Soubor tří rozsáhlých povídek, ve kterých jsou hlavním tématem rodinné vztahy. Petra Soukupová za tuto knihu získala cenu Magnesia Litera 2010 pro nejlepší knihu.
povídky

Zmizet

319 Kč
287 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 201 položek
1 2 3 .. 21 > >>