Nejprodávanější tituly - květen 2021 - esoterika a astrologie

Orákulum bohyní -15%
Světově uznávaná expertka na vykládací karty Colette Baron-Reid v tomto balíčku vytvořila most mezi mystikou a pozemským životem a nabízí vám vedení na cestě k růstu a naplnění vašich snů.
esoterika a astrologie

Orákulum bohyní

555 Kč
472 Kč
Marcelka z hor -10%
Pravda nám ukazuje podstatu života a skutečný smysl lidského bytí a lze ji najít až za hmotným, okem viditelným světem.
esoterika a astrologie

Marcelka z hor

290 Kč
261 Kč
DMT: molekula duše -10%
(1x)
DMT: molekula duše je podmanivým a dobrodružným putováním zákulisím experimentálního výzkumu nejsilnějšího známého psychedelika. Velmi objevná a dobrodružná četba pro každého, kdo se zajímá o mysl, filozofii, podstatu skutečnosti a spiritualitu.
esoterika a astrologie

DMT: molekula duše

367 Kč
330 Kč
Knížka o čakrách -69%

I v malých knížkách můžete objevit velké věci. Slovo „čakra“ pochází ze sanskrtu a znamená „kruh“. Čakry jsou energetická centra propojená s drahami probíhajícími lidským tělem, a pokud jsme s nimi ve spojení, poznáváme jejich neuvěřitelnou sílu.

esoterika a astrologie

Knížka o čakrách

199 Kč
62 Kč
Léčení s vílami - kniha a 44 karet -47%
(1x)
Tento soubor 44 vykládacích karet a knihy vám zprostředkuje hluboce osobní vztah s úžasnou říši víl, které vám pomohou nalézt novou vnitřní sílu a jistotu. Naučí vás přistupovat k sobě samým s větší láskou a úctou.
esoterika a astrologie

Léčení s vílami - kniha a 44 karet

159 Kč
84 Kč
Osud -93%
Mnoho lidí svádí své chyby a neúspěchy na osud, ale stejně tak mnozí říkají, že jejich úspěch je dán osudem. Protože je rychlá doba a přibývá problémů, katastrof, nemocí, byl jsem nucen se zamyslet nad slovem osud.
esoterika a astrologie

Osud

399 Kč
26 Kč
Tarot skrytých světů -15%
(3x)
Sadu karet provází příručka s inspirativním výkladem významu každé karty od samotné autorky obrazů. Součástí příručky je také úvod světové odbornice na tarot Barbary Moore, který zahrnuje základní informace o tarotu.
esoterika a astrologie

Tarot skrytých světů

587 Kč
499 Kč
Tajné společnosti -10%
(1x)
Klasická studie popisující základní rysy iniciačních společností od archaických společností po 20. století se zaměřením na jejich rituální dynamiku.
esoterika a astrologie

Tajné společnosti

220 Kč
198 Kč
Zasvěcenci Plamene -10%

Iniciační text hermetického filosofa Manlyho P. Halla (1901–1990). Věčný duchovní Plamen putuje od starověkých mystérií a egyptských zasvěcenců přes křesťanské oltáře, artušovské legendy a alchymistická laboratoria až do nitra každého z nás.

esoterika a astrologie

Zasvěcenci Plamene

169 Kč
152 Kč
Astrologie (Kosmologie) -10%
Předkládáme čtenářům naší edice Horev jedno z pozapomenutých děl Pierre de Lasenica. Toto dílo nevelkého rozsahu bylo nedílnou součástí soukromých iniciačních kursů, které Lasenic vedl.
esoterika a astrologie

Astrologie (Kosmologie)

280 Kč
252 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 349 položek
<< < 1 2 3 4 .. 35 > >>