Nejprodávanější tituly - květen 2021 - ostatní sporty

Šachy -10%
Tato kniha obsahuje více než 5000 šachových úloh a většinu z nich lze vyřešit během několika minut. Existuje jen málo knih s šachovými úlohami a koncovkami, jež jsou nejen jednoduché, ale také elegantní a instruktivní.
ostatní sporty

Šachy

699 Kč
629 Kč
Můj divoký hokejový život
Životní příběh hokejového bouřliváka Miroslava Fryčera (1959). Jeho velkým snem bylo hrát v Kanadě, ale na počátku 80. let měl jedinou možnost, jak si ho splnit.
ostatní sporty

Můj divoký hokejový život

179 Kč
Kettlebell Simple & Sinister -10%
Kettlebell: Simple & Sinister je jasný a efektivní minimalistický program založený na fundamentálních cvicích autorova Hardstyle systému. Naučte se, jak používat tělocvičnu do ruky přímo od zdroje – člověka, který odstartoval kettlebell revoluci.
ostatní sporty

Kettlebell Simple & Sinister

399 Kč
359 Kč
Rozcvičení ve sportu -46%
Kniha seznamuje čtenáře s aktuální problematikou rozcvičení ve sportu a ukazuje současný trend v rozcvičování v různých sportovních odvětvích.
ostatní sporty

Rozcvičení ve sportu

249 Kč
134 Kč
Sport a jóga -10%
Kniha Sport a jóga obsahuje podrobný rozpis cvičení na jedenadvacet týdnů s ilustračními fotografiemi jednotlivých ásán. Každému zájemci snadný a v praxi vyzkoušený návod k dosažení dokonalého souladu.
ostatní sporty

Sport a jóga

249 Kč
224 Kč
Fotbalová cvičení a hry -7%
Publikace přináší zásobník 150 graficky velmi názorně zpracovaných cvičení a her vhodných pro osvojení a zdokonalování obranných i útočných herních činností jednotlivců a brankáře a k získání základních kombinačních schopností týmu.
ostatní sporty

Fotbalová cvičení a hry

159 Kč
148 Kč
Bike & Cook -10%
Úžasná kuchařka pro všechny, kteří si jízdu na kole zamilovali, i pro ty, kteří s tímto sportem teprve začínají. Najdete zde jednoduché recepty na výživné a zdravé pokrmy, které vám dodají energii a rychlost, aniž byste přitom nabrali kilogramy navíc
ostatní sporty

Bike & Cook

448 Kč
403 Kč
Encyklopedie olympioniků: Čeští a českoslovenští sportovci na olympijských hrách -10%
Nejkomplexnější, nejobsáhlejší a nejaktuálnější encyklopedie československého a českého olympijského sportu.
ostatní sporty

Encyklopedie olympioniků: Čeští a českoslovenští sportovci na olympijských hrách

699 Kč
629 Kč
Kondiční a somatické předpoklady ve vodním slalomu -10%

Publikace je určena pro trenéry vodních sportů, především vodního slalomu, rychlostní kanoistiky a sjezdu, přínosná je zejména v rámci pregraduálních oborů při vysokoškolském studiu trenérské specializace kanoistiky.

ostatní sporty

Kondiční a somatické předpoklady ve vodním slalomu

250 Kč
225 Kč
Vrhání nožů ve sportu a sebeobraně
David Špidlen jako příležitostný autor vytvořil několik publikací zaměřených na témata, jimž se ve svém životě aktivně věnuje nebo věnoval. Sám o tom říká: „Jsem autor z donutkání.
ostatní sporty

Vrhání nožů ve sportu a sebeobraně

149 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 140 položek
<< < 1 2 3 4 .. 14 > >>