Nejprodávanější tituly - květen 2021 - divadelní hry

Lidská tragikomedie -10%
Divadelní hra excentrického českého filosofa a spisovatele.
divadelní hry

Lidská tragikomedie

138 Kč
124 Kč
Rohovín Čtverrohý, Lhář a jeho rod, Popelka varšavská -10%
161. svazek edice D přináší tři veselohry klasika českého dramatu V. K. Klicpery: oblíbenou aktovku o napáleném Rohovínu Čtverrohém, půvabnou veselohru Lhář a jeho rod o rodině, ve které nikdo nedokáže říct pravdivou snad ani jedinou větu...
divadelní hry

Rohovín Čtverrohý, Lhář a jeho rod, Popelka varšavská

210 Kč
189 Kč
Romulus Veliký -10%
Ústřední postavou „nehistorické historie“ je poslední císař rozpadající se Římské říše. Tragickou situaci bývalé mocnosti Dürrenmatt ve své hře traktuje jako absurdní komedii.
divadelní hry

Romulus Veliký

210 Kč
189 Kč
Věc Makropulos -10%
Starý nevyřešený právní spor „věc Makropulos“ o velký majetek se začne objasňovat díky operní divě Emilii Marty. Jak je možné, že zná neuvěřitelné detaily kauzy? Za záhadou stojí elexír, který ji „obdařil“ nesmrtelností.
divadelní hry

Věc Makropulos

198 Kč
178 Kč
Lakomec -10%
(1x)
Jedno z vrcholných děl francouzského klasicismu. Lichvář Harpagon, hlavní postava této hořké veršované komedie, se stal synonymem pro lakomce. Ale ani jeho rodina neoplývá skvělými charaktery. V moderním překladu V. Mikeše.
divadelní hry

Lakomec

210 Kč
189 Kč
Skapinova šibalství, Ztřeštěnec -10%
V edici D vycházejí dvě mistrné komedie, jejichž hlavními postavami jsou chytří a mrštní sluhové Skapino a Maskarilo, kteří dokáží přes veškerá příkoří vymýšlet neskutečné intriky a triky, aby pomohli svým pánům získat milovanou dívku.
divadelní hry

Skapinova šibalství, Ztřeštěnec

198 Kč
178 Kč
Médeia -22%
Tragický příběh královské dcery Médeiy, pomsty a boje o zachování cti, který vede až k vraždě vlastních dětí, v jednom z nejslavnějších antických dramat.
divadelní hry

Médeia

229 Kč
178 Kč
Revizor -10%
Satirická komedie ruského klasika se baví hloupostí a nevzdělaností úředníků v provinčním ruském městečku, kteří naletí falešnému „revizorovi“ Chlestakovovi, který nestydatě využívá jejich zkorumpovanost, úplatkářství a podlézavost.
divadelní hry

Revizor

210 Kč
189 Kč
Sen svatojánské noci -10%
Jedna z nejoblíbenějších a nejčastěji uváděných Shakespearových her.
divadelní hry

Sen svatojánské noci

210 Kč
189 Kč
Julius Caesar -10%
Shakespearova hra Julius Caesar patří k jeho nejznámějším politickým tragédiím. Shakespeare v ní podává strhující příběh nejznámější politické vraždy v dějinách.
divadelní hry

Julius Caesar

160 Kč
144 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 95 položek
<< < 1 2 3 4 .. 10 > >>