Nejprodávanější audioknihy ke stažení - květen 2021

Deník staré paní
Kniha oblíbené socioložky formálně napodobující deníkové zápisky jedné staré ženy představuje svébytnou reakci na problém stárnutí populace.

Deník staré paní

179 Kč
Tři mušketýři -15%
František Němec (d’Artagnan), Petr Haničinec (Athos), Martin Růžek (Porthos), Zdeněk Řehoř (Aramis), Irena Kačírková (Mylady de Winter), Rudolf Pellar (vypravěč) a mnozí další v klasické rozhlasové dramatizaci z roku 1969.

Tři mušketýři

249 Kč
212 Kč
Dobrodruh
(2x)
Fred sleduje z okénka malého letadla tajuplnou džungli pod sebou. Vždycky snil o tom, že bude dobrodruhem a objevitelem neznámých zemí. Kéž by mohli přistát a probádat to tam. Netuší, že už za pár chvil se jeho přání splní. Letadlo se zřítí....

Dobrodruh

299 Kč
Křišťálový klíč IV. – Hejnické pastorále
(2x)
Čtyřdílná sklářská kronika vrcholí válkami o rakouské dědictví. Skářství začíná upadat, ale členům rodu Heřmanů se otevírají nové možnosti podnikání…

Křišťálový klíč IV. – Hejnické pastorále

349 Kč
Lem: Astronauti
Remasterovaná nahrávka dramatizace slavného vědecko-fantastického románu.

Lem: Astronauti

139 Kč
Pýcha a předsudek
(4x)
Jeden z nejoblíbenějších knižních bestsellerů je zábavným, lehce ironickým, snovým návratem do Anglie konce 18. století.

Pýcha a předsudek

299 Kč
Rozpojené státy
(4x)
Martin Řezníček se takřka každý večer po dobu pěti let pokoušel divákům přiblížit změny, jimiž procházejí USA a které jsou možná nejhlubší za několik posledních dekád.

Rozpojené státy

249 Kč
Růže sama
(2x)
Křehký příběh o ženě, která spolu s objevováním zenových chrámů a zahrad nalézá i sebe samu.

Růže sama

279 Kč
Tak pravil Zarathustra
Sám Nietzsche svého „Zarathustru“ považoval neskromně za nejlepší knihu, jaká byla vůbec kdy napsána. Nemusíme s takovým hodnocením souhlasit, ale sotva se ubráníme dojmu, že zde máme před sebou cosi neobyčejného.

Tak pravil Zarathustra

199 Kč
12 pravidel pro život
(2x)
Co by měl znát každý člověk v moderním světě? ptá se renomovaný psycholog Jordan B. Peterson a jeho odpověď na tuto nesnadnou otázku v sobě jedinečně propojuje odvěké pravdy a ohromující objevy nejsoučasnějšího vědeckého výzkumu.

12 pravidel pro život

299 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 329 položek
<< < 1 2 3 4 .. 33 > >>