Nejprodávanější tituly - květen 2021 - tarot a věštění

Andělé bozi bohyně -15%
(2x)
Andělské vykládací karty Andělé, bozi a bohyně vás budou provázet každým dnem a pomohou vám vyjasnit si problematické oblasti vašeho života.
tarot a věštění

Andělé bozi bohyně

159 Kč
135 Kč
Kouzelní delfíni a mořské víly -47%
(1x)
Tyto úžasné vykládací karty byly speciálně vytvořeny k tomu, aby vám usnadnily dosahování vašich cílů, nalezení smyslu života a zhmotňování vašich božsky inspirovaných snů a přání.
tarot a věštění

Kouzelní delfíni a mořské víly

159 Kč
84 Kč
Věštění v antickém Řecku III. -10%
(2x)
Třetí díl Věštění v antickém Řecku s podtitulem Země a mrtví přináší ve třech oddílech výklad pěti skupin induktivních věštebných technik, jež byly využívány v řecké a římské antice nebo ve středověku.
tarot a věštění

Věštění v antickém Řecku III.

399 Kč
359 Kč
Andělské tarotové karty -61%
(1x)
Doreen Virtue a Radleigh Valentine vám v této obsáhlé příručce ukazují vlídnější tvář tarotu, který tím znovu zpřístupňují jako prostředek komunikace s nebesy pro každého, aniž by narušili jeho schopnost přinášet úžasně přesná a podrobná poselství.
tarot a věštění

Andělské tarotové karty

329 Kč
127 Kč
Léčivé karty archanděla Rafaela -62%
(1x)
S těmito kartami můžete dělat výklady na téma zdraví a uzdravování jak sobě, tak i druhým. V knížce pak najdete podrobný návod.
tarot a věštění

Léčivé karty archanděla Rafaela

359 Kč
135 Kč
Tarot divokého lesa -15%
(1x)
Vstupte do divokého lesa a ocitněte se ve světě, kde vládnou příroda a mýty, prostota i hluboké poznání. Kráčet mezi letitými stromy znamená cestovat zpět do dob, kdy jsme byli jiní a náš vztah k moudrosti předků byl stejně samozřejmý jako dýchání.
tarot a věštění

Tarot divokého lesa

587 Kč
499 Kč
Hvězdné karty Lindy Goodman -15%
(1x)
Kniha a 33 divinačních karet inspirovaných astrologickým a numerologickým učením Lindy Goodman.
tarot a věštění

Hvězdné karty Lindy Goodman

329 Kč
280 Kč
Orákulum duše zvířat -15%
(1x)
šechna zvířata – ať už opeřená nebo chlupatá, z vody, země nebo nebe – mají schopnost vysílat k nám jedinečné zprávy, které jsou v souladu s naší autentickou potřebou a přicházejí ve správný čas na správném místě.
tarot a věštění

Orákulum duše zvířat

359 Kč
305 Kč
Orákulum moudrosti -15%
(1x)
Orákulum moudrosti je posvátný komunikační systém, soubor 52 karet, založený na synergii starobylých divinačních nástrojů.
tarot a věštění

Orákulum moudrosti

359 Kč
305 Kč
Andělské tarotové karty -15%
(1x)
Tarot je odnepaměti ceněn pro svoji schopnost podávat podrobné a přesné předpovědi. Radleigh Valentine společně s ilustrátorem Steve A. Robertsem pro vás vytvořil první balíček tarotových karet, který je něžný, plný bezpečí a důvěry!
tarot a věštění

Andělské tarotové karty

587 Kč
499 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 54 položek
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>