Nejprodávanější e-knihy - červen 2021 - historické romány

Sestry z Titaniku -20%
(1x)

Jedna cesta jim navždy změnila život Palubní lístek na Titanic se pro nemajetné irské sestry stane životní šancí. Nora bude vychovatelkou v zámožné rodině a Delia přijme místo posluhovačky. Po osudném lodním neštěstí se však Delia ocitne osamocená v New Yorku a souhrou nedorozumění se stane tím, kým měla být její sestra – guvernantkou.

historické romány

Sestry z Titaniku

229 Kč
183 Kč
Ve stínu erbu -20%
(1x)
Román z období Francie za vlády Ludvíka XV, určený především ženám.
historické romány

Ve stínu erbu

169 Kč
135 Kč
Tajemství lady Gwyn -20%
(2x)
Major Joshua Wolfe, vnuk vévody z Armitage, se vrátil z napoleonských válek jako invalida. Protože jeho rodina neměla žádný majetek, je zaměstnán jako myslivec na panství Armitageů.
historické romány

Tajemství lady Gwyn

199 Kč
159 Kč
Cesta do nebes -20%
(1x)
Elvira Carrisfordová přišla o oba rodiče a žije u své tety Willis, která však péči o ni bere jako otravnou povinnost, jíž by se ráda zbavila.
historické romány

Cesta do nebes

179 Kč
143 Kč
Maják na útesech -20%
(2x)
Susanne žije s novým přítelem spokojený studentský život v Paříži, připravuje se na závěrečné zkoušky, ale vše se náhle změní. Po autonehodě dočasně ztratí paměť, octne se na neznámém místě, neví, kdo je a kam patří.
historické romány

Maják na útesech

319 Kč
255 Kč
McAlistairovo štěstí -20%
(1x)
Slečna Evie Coleová výhružné dopisy nebere vážně. Mnohem víc se bojí, že ztratí srdce kvůli bývalému vrahovi, který ji má chránit.
historické romány

McAlistairovo štěstí

249 Kč
199 Kč
Miláčkovo pokušení -20%
William Blackburn, hrabě z Ketterhamu, ohrožovaný mocnými nepřáteli, žije se svou dcerou Vanessou v exilu na skotské vysočině. Když Vanessa dospěje, William ji nutí, aby se vrátila k matce do Anglie a debutovala ve společnosti.
historické romány

Miláčkovo pokušení

199 Kč
159 Kč
Lady v přestrojení -20%
Lady Kiri Lawfordová je dcerou vévody, po matce má však indické kořeny. To ji staví do poněkud zvláštní pozice. Kiri vyrostla v Indii s matkou a nevlastním otcem, generálem, teď se však vydává do Anglie, aby našla vhodnou partii. Místo vysněného sňatku se jí však dostává opovržení a pomluv.
historické romány

Lady v přestrojení

209 Kč
167 Kč
Poslední šamanka -20%
(1x)
Mladá Indiánka Hoshi’tiwa z Lidu Slunce myslí jen na to, jak ji její ženich Ahoté po svatbě sevře v náručí. Podle rozhodnutí vládce Jakála však byla vyvolena k jinému osudu: má to být ona, kdo na zem konečně přivolá déšť. Ten však stále nepřichází.
historické romány

Poslední šamanka

279 Kč
223 Kč
Statečná lady Catryn -20%
Vzrušující příběh lásky, mateřství, úkladů i chamtivosti v historických kulisách skotské Vysočiny.
historické romány

Statečná lady Catryn

179 Kč
143 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 22 položek
1 2 3 > >>