Nejprodávanější knihy - červen 2021 - bojová umění

Krav maga - úvod, principy a techniky -20%
Objevte v sobě bojového ducha!
Krav maga je moderní a vysoce účinný systém sebeobrany a boje zblízka, původem z Izraele.
bojová umění

Krav maga - úvod, principy a techniky

399 Kč
319 Kč
Cesta na Olymp -20%
První oficiální autobiografie judisty Lukáše Krpálka. Vystoupat až na Olymp? Nejznámější český judista Lukáš Krpálek zná spolehlivou cestu.
bojová umění

Cesta na Olymp

349 Kč
279 Kč
Box -10%
Přehledný manuál pro začínající a kondiční boxery je zaměřen především na popis základních úderů a jejich nácvik. Informace jsou řazeny chronologicky tak, aby čtenář rychle nalez vše potřebné.
bojová umění

Box

189 Kč
170 Kč
Brána k zázrakům -20%
(1x)
Druhá kniha Wolfa Lowenthala o umění tchaj-ťi čchüan je volným pokračováním první knihy Nic vám netajím. Pojednává o jednom z největších mistrů nedávné doby, Čeng Man-čchingovi, i o vlastních autorových zkušenostech jako žáka a učitele.
bojová umění

Brána k zázrakům

228 Kč
182 Kč
Krav Maga -20%
Krav Maga je souhrn bojových technik pro boj zblízka a osobní sebeobranu. Moderní, jednoduchý, avšak razantní a efektivní izraelský systém sebeobrany a praktického bojového nácviku, prověřený ve střetnutích.
bojová umění

Krav Maga

279 Kč
223 Kč
Tchaj-ťi čchüan -20%
První české vydání knihy, která patří ke klasickým textům zabývajících se touto disciplínou. Profesor Cheng byl přímým žákem slavného Jang Čeng-Fua a díky svému tvůrčímu přístupu k tradici se stal jedním z nejvýznamnějších mistrů tchaj-ťi 20. století.
bojová umění

Tchaj-ťi čchüan

179 Kč
143 Kč