Nejprodávanější tituly - červen 2021 - romantika

Co se takhle vzít?
Je to docela šok, když žena, které jste se v životě nedotkl, v televizi prohlásí, že jste otcem jejího dítěte! Dante se sice dokáže vypořádat s každou situací, s touhle… to bude trochu problém!
romantika

Co se takhle vzít?

59 Kč
Vzpomeň si na mě!
Co se stalo před čtyřmi roky…? Ne, Orle se vybavují jenom záblesky. Záblesky světa, který byl nejdříve krásný… a pak strašný. Záblesky z doby, po níž jí zbyly jizvy. Na těle i na duši. Jizvy a syn!
romantika

Vzpomeň si na mě!

59 Kč
Náhradnice z Ukrajiny -10%
Po souboru povídek Chce to jen pobavit se (Eroika 2010) přichází Eva Kadlecová s novelou, jejímž ústředním motivem je tzv. náhradní mateřství.
romantika

Náhradnice z Ukrajiny

187 Kč
168 Kč
Trhni si, Ethane
(1x)
Přátele si držte nablízku, nepřátele ještě blíž... Ethan Wyatt nesnášel Rachel Dawsonovou už od sedmi let. Jeho sousedka je důvodem, proč téměř všechny jejich dětské hádky skončily tím, že jí něco zapálil (a ona jemu) nebo že ji shodil z kola...
romantika

Trhni si, Ethane

249 Kč
Van -10%
Vince Morrison, většině lidí známý jako Van. Má zlaté ruce, ať už jimi opracovává kus dřeva, hraje na kytaru nebo laská milenku – v tom všem vyniká. Je přátelský, šarmantní a nadaný, dokonalý výkon podává i pod tlakem a všude jinde je prostě sexy.
romantika

Van

369 Kč
332 Kč
Královnou na vládcův příkaz
(1x)
„Jen si můžete vybrat, v jaké kleci to bude…“ Tárík je vládce a pán a jeho slovo bylo zákonem. A přikázal té Angličance, aby se stala jeho ženou, aby se stala královnou. A Charlotte souhlasila.
romantika

Královnou na vládcův příkaz

59 Kč
Najatý milenec
Pozvání na svatbu dostalo Iris, guru životního stylu s úspěšnou reality show, do nepříjemné situace. Potřebovala na takovou okázalou společenskou akci reprezentativního partnera.
romantika

Najatý milenec

59 Kč
Tajně zamilovaná
Addison si připadala jako naprostá zoufalka. Rok už pracovala pro charismatického šéfa Brannona Knoxe, do kterého byla téměř celou tu dobu zamilovaná. Když pak shodou okolností strávili společný víkend jako milenci, byl její osud zpečetěn.
romantika

Tajně zamilovaná

59 Kč
Balet s miliardářem
Mělo to být dobrodružství na jednu noc… a ani jeden od té noci více nečekal. Ostatně… ani si nevyměnili telefonní čísla! Jenže to, co mělo zůstat jedinou nocí, se proměnilo… v noční můru!
romantika

Balet s miliardářem

59 Kč
Popelčino pokušení
Zasněžená kanadská krajina a v ní ona a on. Muž, žena a jezírko plné horké vody… A on je princ a ona… a tady pohádka končí. Sopi má sice spoustu rysů pohádkové Popelky, ale k tomu, aby jí někdo dal tři oříšky, se osud nějak nemá.
romantika

Popelčino pokušení

59 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 471 položek
1 2 3 .. 48 > >>