Nejprodávanější e-knihy - červen 2021 - romantika

Pokušení nadosah
Joa se vrátila do Bostonu, aby našla smysl svého života a taky aby si vyléčila zlomené srdce. Zapřisáhla se, že už nikdy ani nepohlédne směrem k zadaným a jinak nedostupným mužům.
romantika

Pokušení nadosah

59 Kč
Hříšník
(2x)
Syn drží před Bratrstvem černé dýky v tajnosti svou vedlejší profesi žoldáka. Když přijme další zakázku, nejenže se jeho kroky zkříží s novým nepřítelem upíří rasy, ale také s míšenkou, které hrozí smrt během proměny.
romantika

Hříšník

329 Kč
Letní sázka
(2x)
Augustus Everett je uznávaný autor klasických románů. January Andrewsová píše romantické příběhy. Zatímco její příběhy končí happy endem, jeho knihy vrcholí tragickou smrtí nebo deziluzí všech hrdinů.
romantika

Letní sázka

339 Kč
Popelka z předměstí
(2x)
Aby Sutton Keynes získal dědictví svého strýce, musí se do čtyř týdnů oženit s urozenou dívkou. Uspořádá proto slavnost, kam pozve vybrané svobodné mladé ženy z londýnské smetánky.
romantika

Popelka z předměstí

99 Kč
Skrývaná vášeň
Před lety se Lorene provdala za o padesát let staršího hraběte, aby zachránila sestry a umožnila jim provdat se z lásky. Teď – ve čtyřiadvaceti letech – se z ní stala vdova.
romantika

Skrývaná vášeň

99 Kč
Můj nemilejší suvenýr
Moje plánovaná dovolená pro dva se nečekaně proměnila v osamělý výlet. Než abych se tím trápila, sbalila jsem kufry s pocitem, že týden v luxusním hotelu je přesně to, co potřebuju.
romantika

Můj nemilejší suvenýr

259 Kč
Za pět let
(2x)
Dannie je špičková manhattanská právnička. Je ambiciózní, zvyklá uvažovat pragmaticky a žije spokojený a klidný život se svým přítelem Davidem, který ji právě požádal o ruku.
romantika

Za pět let

229 Kč
Francouzská hostina
Majitelka prosperující kavárny v Dare Valley Jill Haleová je odnepaměti zamilovaná do svého nejlepšího přítele z dětství Briana McConnella.
romantika

Francouzská hostina

299 Kč
Výzva
Vysoká měla být moje šance, jak bych se mohla zbavit komplexu ošklivého káčátka a roztáhnout křídla. Místo toho jsem skončila v domě sesterstva plném nepříjemných holek.
romantika

Výzva

269 Kč
Zlomená
Utíkala jsem sama před sebou, ale jediné, čeho jsem docílila, je, že jsem byla o krok napřed před svou minulostí. Snažila jsem se začít znovu – s novým jménem, novou totožností. Ale nemůžete změnit svou duši.
romantika

Zlomená

259 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 381 položek
<< < 1 2 3 4 .. 39 > >>