Nejprodávanější e-knihy - červen 2021 - ostatní sporty

Omládněte s jógou za 2 x 7 dní -20%
Staroindický výraz pro lékařství – ájurvéda – doslova znamená „znalost (pro dosažení) vysokého věku“. A právě ze staroindické lékařské tradice vychází André Van Lysebeth, vysvětluje, že proces stárnutí lze zpomalit, a poskytuje praktický návod.
ostatní sporty

Omládněte s jógou za 2 x 7 dní

179 Kč
143 Kč
Příběhy Corsa rosa -20%
(1x)
Kniha volně navazuje na Příběhy Staré dámy. Tentokrát se zaměřujeme na druhý z tria slavných třítýdenních závodů – Giro d’Italia.
ostatní sporty

Příběhy Corsa rosa

359 Kč
287 Kč
Rizikové chování ve sportu dětí a mládeže -20%
Tato monografie se zaměřuje na nejzávažnější formy rizikového chování ve sportu – doping, agresi a podvádění užívané k dosažení úspěchu za každou cenu. Zkoumá souvislosti mezi rizikovým chováním a nadměrným důrazem kladeným na úspěch v soutěži.
ostatní sporty

Rizikové chování ve sportu dětí a mládeže

180 Kč
144 Kč
Trénink dětí a mládeže ve volejbalu -20%
Předkládaná publikace si klade za úkol přinést volejbalové veřejnosti širší poznatky z oblasti teorie a praxe tréninku dětí a mládeže ve volejbalu.
ostatní sporty

Trénink dětí a mládeže ve volejbalu

150 Kč
120 Kč
Vítězství je v hlavě -20%

Vítězství je v hlavě zachycuje stěžejní momenty historie vytrvalostních sportů, aby čtenáři přiblížila návyky a taktiky, kterých může využít k rozvíjení vlastní duševní síly.

ostatní sporty

Vítězství je v hlavě

229 Kč
183 Kč
Subjektivní vnímání tělesné zátěže -20%
Monografie se zabývá subjektivně vnímanou námahou při pohybové aktivitě, shrnuje současnou úroveň poznání v této oblasti a uvádí výsledky původního výzkumu.
ostatní sporty

Subjektivní vnímání tělesné zátěže

110 Kč
88 Kč
Štěstí! -20%
12 a 1 cvičení metody Body2Brain má řadu výhod – fungují okamžitě, můžete je vyzkoušet kdekoli, nebudete potřebovat žádné pomůcky, stačí vám pár minut a hlavně: zasloužíte si je!
ostatní sporty

Štěstí!

118 Kč
94 Kč
Zdokonaluji se v józe -20%
Druhý díl slavného triptychu, ve kterém se adept jógy seznámí s řadou ásan, kterými může obohatit nacvičenou sérii, a získá množství informací z oblasti životosprávy.
ostatní sporty

Zdokonaluji se v józe

189 Kč
151 Kč
Fyziologické aspekty výkonu ve sportovním lezení -20%
Tato kniha si neklade za cíl podat ucelený návod, jak trénovat nebo vést terapeutický program, jejím cílem je poskytnout přehled současných odborných studií k otázkám výkonu ve sportovním lezení.
ostatní sporty

Fyziologické aspekty výkonu ve sportovním lezení

240 Kč
192 Kč
Jóga, očista a rituály -20%
Kniha Václava Krejčíka přináší kromě osvědčených příběhů z jeho cesty po Indii i jednoduché sestavy jógových ásan, ukazuje jak pracovat s dechem, nabízí meditační i očistné techniky a rituály pro každý den.
ostatní sporty

Jóga, očista a rituály

254 Kč
203 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 40 položek
<< < 1 2 3 4 > >>