Nejprodávanější e-knihy - červenec 2021 - duchovní teorie a směry

Když není úniku -20%
Jak říci životu ano. Každý den znovu. O přijetí života se vším, co obnáší: směsí radosti, utrpení, jasnosti i zmatení, prostě celé lidské zkušenosti.
duchovní teorie a směry

Když není úniku

212 Kč
170 Kč
Průvodce lucidním sněním -20%
Lucidní snění (bdělý spánek) je pojmenování pro stav, kdy si spící člověk uvědomí, že sní, a to mu dá možnost ve snu se vědomě a bez omezení pohybovat. Většina lidí pokládá své sny za nedůležité, přestože dávné kultury a duchovní tradice sny vykládají či s nimi přímo pracují.
duchovní teorie a směry

Průvodce lucidním sněním

209 Kč
167 Kč
Spiritualita bez náboženství -20%
(1x)
Publikace je určena všem, kteří sice nevyznávají žádné náboženství, ale současně jim připadá, že v prožitcích postav, jako je Ježíš, Buddha, Lao-c’, Rúmí a další mudrci minulosti, lze najít důležité pravdy.
duchovní teorie a směry

Spiritualita bez náboženství

132 Kč
106 Kč
Cesta kontemplace -20%
Kontemplace v křesťanském chápání znamená prožívání Boží přítomnosti. Je to Boží dar, který si člověk nemůže nijak zasloužit, ale může se k jeho přijetí disponovat.
duchovní teorie a směry

Cesta kontemplace

59 Kč
47 Kč
Zen je právě tady -20%
O výjimečném daru Shunrya Suzukiho zprostředkovat tradiční zenové učení pomocí běžně používaného jazyka není pochyb. V této knize ožívá v příhodách, které o něm vyprávějí jeho žáci.
duchovní teorie a směry

Zen je právě tady

129 Kč
103 Kč
Znamení lásky -20%
(1x)
V této knize najde každý neocenitelné rady a poučení pro svůj vztah s jiným člověkem téhož znamení i pro svůj vztah s lidmi všech ostatních znamení zvěrokruhu.
duchovní teorie a směry

Znamení lásky

248 Kč
198 Kč
Vědění pro nejisté časy -20%
Vědění pro nejisté časy vám neslíbuje univerzální klíč ani skálopevné životní jistoty.
duchovní teorie a směry

Vědění pro nejisté časy

212 Kč
170 Kč
Vidžňána - zmizení pocitu bytí -20%
(2x)
Šrí Nisargadatta Maharadž (1897–1981) – seberealizovaný mistr, který žil v chudinské čtvrti v Bombaji, se stal proslulý svými brilantními, vtipnými a spontánními promluvami, ve kterých vyučoval prostou a úspornou džňána jógu, ...
duchovní teorie a směry

Vidžňána - zmizení pocitu bytí

225 Kč
180 Kč
Posvátná prostitutka -20%
Posvátná prostitutka ztělesňuje jak sexuální, tak duchovní stránku ženy. Velebí bohyni ve fyzické rozkoši a duchovní extázi. Přesto je posvátná prostitutka panenská. Její panenství nemá nic společného s fyzickým stavem, ale s vnitřním postojem.
duchovní teorie a směry

Posvátná prostitutka

198 Kč
158 Kč
Ikigai -20%
(2x)
Japonci zaujímají na světě čtvrtou příčku v délce života, Japonky dokonce druhou! Hlavní zásluha přitom připadá jejich životnímu stylu, jehož výrazem je právě ikigai. Tento přístup, který sami Japonci vysvětlují jako „důvod, proč vstát ráno z postele a pečlivě se věnovat své práci."
duchovní teorie a směry

Ikigai

159 Kč
127 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 25 položek
1 2 3 > >>