Nejprodávanější tituly - srpen 2021 - medicína

Vědomí a realita -10%
Dobrodružná cesta do nitra lidského vědomí vám představí tajemství mozku, možnosti využití psychedelik v léčbě a mnoho dalších témat včetně podstaty našeho vnímání smrti a času.
medicína

Vědomí a realita

299 Kč
269 Kč
ACT jednoduše -10%
ACT, tedy „Acceptance and commitment therapy“, česky „terapie přijetí a odhodlání“, je jedním z terapeutických směrů tzv. třetí vlny kognitivně-behaviorální terapie, jejímž hlavním autorem je americký psycholog Steven C. Hayes.
medicína

ACT jednoduše

699 Kč
629 Kč
Přehled teorií osobnosti -10%
Reprezentativní výběr třinácti nejvlivnějších teorií osobnosti v psychologii.
medicína

Přehled teorií osobnosti

299 Kč
269 Kč
Mozek a jeho duše -10%
Již čtvrté vydání čtenářsky úspěšné knihy z pera oblíbeného vědeckého esejisty MUDr. Františka Koukolíka pojednává o vztahu mozku a chování, který je jedním z klíčových směrů jak základního, tak užitého výzkumu.
medicína

Mozek a jeho duše

350 Kč
315 Kč
Dějiny medicíny
(1x)
Mimořádné dílo Roye Portera, jež shrnuje a hodnotí celý dosavadní vývoj praktické medicíny i lékařské vědy. Autor se snaží zachytit stále rychlejší a dynamičtější pokrok medicíny, uvědomuje si však i její současné limity ...
medicína

Dějiny medicíny

500 Kč
Psychologické typy -10%
Jungova kniha Psychologické typy bývá někdy označována za jeho nejznámější dílo, jímž se etabloval jako samostatný psychologický myslitel.
medicína

Psychologické typy

699 Kč
629 Kč
Somatologie -10%
Druhé vydání učebnice somatologie pro žáky SZŠ a zdravotnických oborů na jiných středních školách.
medicína

Somatologie

299 Kč
269 Kč
Vděčnost -10%
(1x)
Ve čtveřici esejí, které světoznámý neurolog Oliver Sacks napsal na sklonku svého života, se jejich autor vyrovnává se stárnutím, nemocí a smrtí.
medicína

Vděčnost

113 Kč
102 Kč
Diagnostika a terapie duševních poruch -10%
Odborná publikace týkající se diagnostiky a terapie duševních poruch předkládá lékařům, psychologům a všem pracovníkům zabývajícím se touto problematikou dokonalý přehled o diagnostickém procesu, symptomatice, syndromologii a nozologii.
medicína

Diagnostika a terapie duševních poruch

699 Kč
629 Kč
Nedostatečný pocit vlastní hodnoty -10%
(4x)
Nedostatečný pocit vlastní hodnoty komplikuje výrazným způsobem život mnohým z nás. Důsledkem mohou být často úzkosti, deprese, psychosomatická onemocnění nebo různé formy závislostí.
medicína

Nedostatečný pocit vlastní hodnoty

279 Kč
251 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 205 položek
1 2 3 .. 21 > >>