Nejprodávanější tituly - srpen 2021 - duchovní teorie a směry

Knihy mrtvých -20%
(1x)
MUDr. S. Grof (*1. 7. 1931) se v knize věnuje nejznámějším památkám pojednávajícím o umírání, které vznikly v rámci světových náboženství (tzv. knihám mrtvých z oblasti starého Egypta, Tibetu, křesťanské Evropy a mayské a aztécké kultury).
duchovní teorie a směry

Knihy mrtvých

298 Kč
238 Kč
Koncept kontinua -20%
(21x)
Autorka ve své světově proslulé knize vysvětluje, jak je potřeba zacházet s našimi dětmi, aby z nich vyrostly spokojení a samostatní lidé, kteří si nepotřebují „léčit“ své deprivace z dětství.
duchovní teorie a směry

Koncept kontinua

198 Kč
158 Kč
Ikigai -20%
(2x)
Japonci zaujímají na světě čtvrtou příčku v délce života, Japonky dokonce druhou! Hlavní zásluha přitom připadá jejich životnímu stylu, jehož výrazem je právě ikigai. Tento přístup, který sami Japonci vysvětlují jako „důvod, proč vstát ráno z postele a pečlivě se věnovat své práci."
duchovní teorie a směry

Ikigai

159 Kč
127 Kč
Šaman, mudrc, léčitel -20%
Villoldo uvádí, že ústředním pojmem šamanského léčení je světelné energetické pole, jež má obklopovat naše fyzická těla. Učí nás vnímat a čistit otisky nemoci v tomto energetickém obalu a léčit tak sebe i druhé, stejně jako nemocím předcházet.
duchovní teorie a směry

Šaman, mudrc, léčitel

225 Kč
180 Kč
Pátá dohoda -10%
Učení dona Miguela Ruize, shrnuté v slavné knize Čtyři dohody, se dočkalo neméně proslulého pokračování, a to díla Pátá dohoda. Tento „praktický průvodce cestou sebeovládání“ vám pomůže přetvořit vlastní život, neboť se zbavíte bezpočtu omezujících dohod, které jste uzavřeli nejen sami se sebou či s ostatními lidmi, ale i se samotným životem.
duchovní teorie a směry

Pátá dohoda

199 Kč
179 Kč
Okno v čase -71%
(3x)
Vizionář a vědec Peter Russell ve svém bestselleru Okno v čase odvážně nastoluje hlavní duchovní výzvu naší doby — možnou transformaci našeho vědomí na vyšší úroveň.
duchovní teorie a směry

Okno v čase

241 Kč
71 Kč
Krása jednoduchosti -10%
Tato kniha je určena všem, kteří chtějí vystoupit z nekonečného kolotoče soupeření a spotřeby a místo toho usilovat o život, který upřednostňuje ekologickou integritu Země, sociální spravedlnost a osobní klid a štěstí.
duchovní teorie a směry

Krása jednoduchosti

299 Kč
269 Kč
Polibek kobry -10%
(1x)
Polibek kobry čtenáře zve na exkurz do ženské spirituality.
duchovní teorie a směry

Polibek kobry

490 Kč
441 Kč
Diwan Abatur (Abaturův svitek) totiž Mandejská kniha mrtvých -20%
Dílo duchovní literatury označované jako kniha mrtvých.
duchovní teorie a směry

Diwan Abatur (Abaturův svitek) totiž Mandejská kniha mrtvých

199 Kč
159 Kč
Muž a žena -20%
Gudrun Burkhardová popisuje vývojová stádia mužů a žen v různých sedmiletých obdobích a ukazuje, že každý člověk má v sobě oba aspekty. V průběhu svého života má za úkol uvést mužské a ženské do harmonie ve své vlastní duši.
duchovní teorie a směry

Muž a žena

268 Kč
214 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 125 položek
1 2 3 .. 13 > >>