Nejprodávanější knihy - srpen 2021 - islám

Kniha cest -20%
Autor předkládané Knihy cest (Safar-náme) Náser-e Chosrou byl úředník, filozof, básník, vzdělanec a emisar ismácílíje a dodnes se těší úctě mezi vyznavači ismácílíje, je považován za jednoho z nejvýznamnějších velikánů středověké perské literatury.
islám

Kniha cest

350 Kč
280 Kč
Muslimové a jejich svět -20%
Kniha přispěje k informovanosti široké veřejnosti – studentů, středoškolských pedagogů, novinářů a dalších zájemců – o věrouce, rituálech, zvyklostech či klasických i soudobých podobách práva a politiky.
islám

Muslimové a jejich svět

320 Kč
256 Kč
Kde se stala chyba? -73%
Kniha emeritního profesora blízkovýchodních studií na Princetonské univerzitě vypráví příběh islámského Středního východu, který se po několik staletí nacházel v popředí světové civilizace.
islám

Kde se stala chyba?

299 Kč
80 Kč
Právo šaría pro nemuslimy -20%
Rozšířené vydání. Přehled uplatňování práva šaría v dnešní Evropě
islám

Právo šaría pro nemuslimy

149 Kč
119 Kč
Korán, meč a volební urna -20%
(1x)
Text je komplexní prací, která mapuje teoretická východiska a praktické formy islamismu.
islám

Korán, meč a volební urna

355 Kč
284 Kč
Dvouhodinový korán -20%
DVOUHODINOVÝ KORÁN se ve zhuštěné a zestručněné podobě zabývá nejdůležitějšími částmi koránu, které se týkají nemuslimů. Umožňuje čtenáři pochopit základy koránu za dobu, jakou trvá sledování jednoho sportovního utkání.
islám

Dvouhodinový korán

149 Kč
119 Kč
Hadísy -20%
Korán opakovaně nařizuje každému muslimovi, aby následoval dokonalý příklad Mohamedova života. Jeho slova a činy se souhrnně nazývají sunna. Tu můžeme poznat mimo jiné na základě tradic ustavených Mohamedem, které se nazývají hadísy.
islám

Hadísy

149 Kč
119 Kč
Samostudijní kurz politického islámu -20%
(1x)
Tento samostudijní kurz vychází ze tří islámských zdrojových textů: koránu, síry (Mohamedova životopisu) a hadísů (jeho tradic).
islám

Samostudijní kurz politického islámu

149 Kč
119 Kč
Síra -20%
(2x)
Mohamedův život je impozantní příběh. Byl sirotkem, který vyrostl v chudobě, aby se nakonec stal vládcem celé Arábie. Vytvořil nové náboženství, přišel s novým způsobem vedení války a ustavil nový politický systém včetně jeho zákonů –šaríe.
islám

Síra

149 Kč
119 Kč
Já nic, já Mohamed -20%
(1x)
Troufalý portrét zakladatele islámu. Miliarda a půl lidí ho vyznává, stejně tolik se ho bojí, ale jen hrstka o něm něco ví. Na jedné straně bitvy ve jménu Alláha, na druhé devět manželek.
islám

Já nic, já Mohamed

295 Kč
236 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 13 položek
1 2 > >>