Nejprodávanější tituly - srpen 2021 - křesťanství

Otevřená mysl otevřené srdce -10%
(1x)
Kontemplativní modlitba je proces vnitřní trans¬formace, proměny započaté Bohem a vedoucí, pokud souhlasíme, k božskému sjednocení. V tomto procesu se mění způsob vnímání reality.
křesťanství

Otevřená mysl otevřené srdce

348 Kč
313 Kč
Klaun to zkouší znovu -10%
(2x)
Kníha Klaun si povídá s Bohem vyvolala okamžitě po vydání mimořádný zájem čtenářů a autor obdržel celou řadu ohlasů. Po několika letech se Jiří Suchý k tématu vrací a zpracoval řadu svých postřehů do volného pokračování s názvem Klaun to zkouší znovu
křesťanství

Klaun to zkouší znovu

250 Kč
225 Kč
Konkláve -94%
Volbu papeže, Kristova zástupce a následovníka apoštola Petra na jeho stolci, provázely v dějinách mnohé problémy. Jak zajistit, aby se na tento akt volitelé v klidu soustředili, jednali podle nejlepšího svědomí a pokud možno bez průtahů?
křesťanství

Konkláve

297 Kč
17 Kč
Klaun si povídá s Bohem -10%
(2x)
Jiří Suchý je člověk mnoha profesí. Zpěvák, divadelník, básník a výtvarník, kterého zná u nás snad každý. Ne každý ale ví, že jeho hudební kariéra, jak sám říká, začala v pražském kostele svaté Anežky České, kde jako malý hoch ministroval.
křesťanství

Klaun si povídá s Bohem

250 Kč
225 Kč
Stát se moudrým mužem -10%
(1x)
Autor dovede oslovit a zaujmout muže po celém světě svými pronikavými úvahami o křesťanském zrání mužů uprostřed společnosti, která se žene za hodnotami, jež člověka nemohou naplnit, uspokojit, připravit na chvíle krizí a zkoušek.
křesťanství

Stát se moudrým mužem

174 Kč
157 Kč
Jako laň na výšinách
Kniha je úchvatnou alegorií o touze Božích dětí nechat se dovést na výšiny lásky, radosti a vítězství. Hlavní hrdinka s netradičním jménem Bázlivá kráčí na své duchovní pouti na výšiny za dobrým Pastýřem.
křesťanství

Jako laň na výšinách

120 Kč
Malá encyklopedie evangelických církví -10%
(1x)
Encyklopedie evangelických církví je pokusem poněkud utřídit různorodý materiál v této oblasti.
křesťanství

Malá encyklopedie evangelických církví

290 Kč
261 Kč
Křestní katecheze -10%
Svazek nazvaný Křestní katecheze přináší českému čtenáři text tří Ambrožových spisů spojených s křesťanskou iniciací – Výklad vyznání víry, O svátostech a O tajemstvích.
křesťanství

Křestní katecheze

398 Kč
358 Kč
Krypta -73%

Tradice církevního života se v jednotlivých zemích a později i světadílech utvářely už od doby apoštolské. Některé přetrvaly staletí, jiné zanikly, přestože mnohdy uchovávaly vzácné hodnoty.

křesťanství

Krypta

299 Kč
80 Kč
Evangelium „neznámého“ boha -10%
(1x)
Třetí, novými texty doplněné a přepracované vydání raně křesťanských textů nalezených v Nag Hammadí, které mění tradiční pohled na vznik křesťanství, postavu Ježíše Krista a počátky katolické církve.
křesťanství

Evangelium „neznámého“ boha

Jan Kozák (ed.)
390 Kč
351 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 147 položek
1 2 3 .. 15 > >>