Nejprodávanější tituly - srpen 2021 - romantika

Na druhý pokus -41%
(1x)
Když jsem Tristana Milese potkala poprvé, pokoušel se převzít firmu, kterou jsem zdědila po zesnulém manželovi.
romantika

Na druhý pokus

382 Kč
225 Kč
Vězeňkyně v ráji
Byl sice druhorozeným synem krále, a vladaře v sobě nezapřel. Byl zvyklý, že se vždy plní jeho vůle, a všichni ji plnili rádi, protože jeho rozhodnutí byla správná. A před lety se Zakary rozhodl, že Violet je povrchní dámička, a začal jí pohrdat.
romantika

Vězeňkyně v ráji

59 Kč
Můj zapomenutý sňatek
Brooke byla úplně jiná… Ne, její tvář se nezměnila, ale to, co bylo podstatné… černá se proměnila na bílou! Jenže Lorenzo nemá ani tušení, že ženu, která se po osmnácti měsících probrala z komatu… vlastně nezná.
romantika

Můj zapomenutý sňatek

59 Kč
Dluh svatební noci
Měla to být pomsta… a nakonec to pomsta byla! Před třemi roky nepřišla Helena do kostela, kde na ni Theo čekal u oltáře s připravenými snubními prstýnky. Nepřišla a vystavila ho posměchu celého světa.
romantika

Dluh svatební noci

59 Kč
Pod pirátskou vlajkou
Jestli ti mám podepsat smlouvu, ty budeš muset podepsat tu mou! Nabídka, kterou učinil kníže Luca, vládce středomořské Madleny, té baťůžkářce, s níž se srazil v jednom baru v Saint Tropez, byla toho typu, kterou by žádná žena nemohla odmítnout!
romantika

Pod pirátskou vlajkou

59 Kč
Bridgertonovi – prequel: Skandál na spadnutí -10%
(1x)
Pověst Georgiany Bridgertonové je v troskách. S mužem, který ji unesl kvůli věnu, strávila nějaký čas bez gardedámy a nikdo nevěří, že si uchránila svou nevinnost. Teď má jen dvě možnosti – buď si toho ničemu vzít, nebo se nikdy neprovdat.
romantika

Bridgertonovi – prequel: Skandál na spadnutí

299 Kč
269 Kč
Láska mezi gondolami
Za benátské noci karnevalu se mohou dít zázraky! Pokud se ukryjí pod maskami, tak lišícími se od toho, jak vypadají ve všední den, mohou se sblížit… třeba princ a pokojská!
romantika

Láska mezi gondolami

59 Kč
Ruleta vášně v Monte Carlu
Alexi: Musel jsem tě poslat pryč. Příliš moc bys mně připomínala, co se stalo. To, co se stát nemělo. Provinila ses, nejvíce ze všeho ale tím, že bys mně už napořád připomínala, jak moc jsem se provinil já…!
romantika

Ruleta vášně v Monte Carlu

59 Kč
Zapovězená touha
O tom, že Allison byla už od puberty tajně zakoukaná do Zanea, nejlepšího přítele svého bratra, věděly jen její deníčky. A pak se její představy začaly plnit, když se čirou náhodou ocitla se Zanem v ráji na romantickém ostrůvku na Bahamách.
romantika

Zapovězená touha

59 Kč
Poslední polibek
Vztah Gii a Jaysona nemohl být komplikovanější. Pracovali v jedné firmě, pro kterou by oba dýchali, byli již rok a půl rozvedení, a přesto po sobě prahli až k zbláznění. Nic nepomáhalo, že se oba snažili chodit na schůzky s novými partnery.
romantika

Poslední polibek

59 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 418 položek
1 2 3 .. 42 > >>