Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - humor

Stálo to za hovno -20%
Tohle není dějepis ani umělecká kritika, to je to, co jsme zažili a jak si to já pamatuji. Dokud si to ještě pamatuji.
humor

Stálo to za hovno

69 Kč
55 Kč
Myšlenky za volantem -20%
(13x)
Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020.
humor

Myšlenky za volantem

209 Kč
167 Kč
Život jako amaretto -20%
Anna má za sebou nevydařený vztah a před sebou nejistou budoucnost. Smrt táty jí otevírá cestu do Itálie, kde může začít znovu a líp. Kromě obytného vozu jí totiž odkázal dopisy, které ji mají přivést ke štěstí. Anna ale nemá ponětí o tom, jak takové štěstí vypadá.
humor

Život jako amaretto

159 Kč
127 Kč
Výměna -20%
Když si přepracovaná Leena musí vzít dvouměsíční dovolenou, odjede nabrat síly do domu své babičky. Z Eileen se na prahu osmdesátky stala svobodná žena, ale v malé vesničce v Yorkshiru je o vhodné nápadníky nouze. Leena proto přijde s geniálním řešením: vymění si bydliště.
humor

Výměna

219 Kč
175 Kč
Jak přežít svého muže -20%
(7x)
Mladá herečka Lucie se po mateřské dovolené snaží vrátit ke své herecké kariéře, ale setkává se s běžnými strastmi svobodných matek a zamotává se do bláznivých situací při hledání lásky. Svérázně a s vtipem řeší a komentuje různé životní situace, které by někteří označili za tabu...
humor

Jak přežít svého muže

249 Kč
199 Kč
Deníček moderního fotra -20%
(1x)
Když se měl Dominiku Landsman stát poprvé otcem, rozhodl se, že si založí blog, na němž by pravdivě – a toto slovo zdůrazněme! – popisoval strasti a slasti „obyčejného“ chlápka odvedle, jemuž se právě narodil syn.
humor

Deníček moderního fotra

209 Kč
167 Kč
Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové -20%
(2x)
Je to tady! Robert Bryndza dokazuje, že je třeskutě vtipný. Pomocí ne tak úplně soukromých emailů Coco Pinchardové zjistíte, jaké to je, když po čtyřicítce začínáte úplně znovu. Je to sranda…
humor

Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové

280 Kč
224 Kč
BamaLama -20%
Další úžasná sbírka krátkých textů, plných černého humoru, překvapivých point a bohatého jazyka, který vyžívá argot a nářečí, jimiž se proslavila jedna z nejvýznamnějších současných evropských autorek.
humor

BamaLama

169 Kč
135 Kč
Čajovna v Tokiu -20%
(5x)
Fiona je vášnivá fotografka a už dlouho se touží podívat do Japonska.
humor

Čajovna v Tokiu

297 Kč
238 Kč
Hoď se do pogody -20%
(1x)
Můj tata je, jak to jen hezky říct… přírodní úkaz, lokální baron Prášil. Na jeho obhajobu uvádím, že za to nemůže. Naše rodina Pogodů je totiž hodně bizarní seskupení bláznů a toto není ani tak kniha, jako dokořán otevřené okno do našeho obýváku.
humor

Hoď se do pogody

212 Kč
170 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 105 položek
1 2 3 .. 11 > >>