Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - vojenství (military)

Hitlerův poslední pokus -20%
Evropští prezidenti, předsedové vlád, generálové, britští tajní agenti a němečtí důstojníci, kteří byli zapleteni do neúspěšného atentátu na Hitlera.
vojenství (military)

Hitlerův poslední pokus

219 Kč
175 Kč
Mussolini -20%
(1x)
Britský historik Christopher Hibbert vykresluje rozporuplnou osobnost italského fašistického vůdce Benita Mussoliniho s mimořádnou pečlivostí, zároveň čtivě a poučeně, jak je ostatně jeho zvykem.
vojenství (military)

Mussolini

248 Kč
198 Kč
Velký sen dvou malých národů -20%
Americký novinář a politolog Kevin J. McNamara se ve své publikaci zabývá okolnostmi, které předcházely vzniku Československa.
vojenství (military)

Velký sen dvou malých národů

479 Kč
383 Kč
Z Pyrenejí až k Waterloo -20%
Kapitán Leach líčí svoje vojenské zážitky v uniformě proslulého ostrostřeleckého pluku v ostrých konturách. Sdílíme s ním námahu a strádání denních i nočních pochodů a také nebezpečí bezpočtu bitev, jichž se zúčastnil.
vojenství (military)

Z Pyrenejí až k Waterloo

209 Kč
167 Kč
Život v utajení -20%
(1x)
Autorka ve svých fascinujících pamětech vypráví o výcviku a nasazení v elitní jednotce CIA, o pronásledování nebezpečných mezinárodních teroristů, ale také o manželství a narození dcery během práce v utajení.
vojenství (military)

Život v utajení

280 Kč
224 Kč
Hořké konce vyzvědačů -20%

Strhující příběhy ze zákulisí tajných služeb Další kniha renomovaného publicisty Karla Pacnera, jež vychází z dosud utajených materiálů archivu tajných služeb, pojednává o skutečných špionech a jejich úloze v dramatickém 20. století až po současnost, která není dramatická o nic méně.

vojenství (military)

Hořké konce vyzvědačů

199 Kč
159 Kč
Slavné bitvy českých dějin -20%
44 "slavných bitev" – vítězství i porážek, které utvářely české dějiny od nejstarších dob do současnosti.
vojenství (military)

Slavné bitvy českých dějin

424 Kč
339 Kč
Stíhací pilot -20%
Jen málo jedinců se do dějin letectví zapsalo tak širokými a nesmazatelnými tahy. Robin Olds byl klasickým hrdinou se ctnostmi i neřestmi, jehož život psaný velkým písmem ovlivnil mnoho jiných.
vojenství (military)

Stíhací pilot

269 Kč
215 Kč
Naši lidé v Kaddáfího Libyi -20%
Druhé, doplněné vydání knihy autora, který sám působil v libyjské džamáhíríji pět let v přelomové době, kdy naše vztahy s touto zemí procházely dramatickou změnou.
vojenství (military)

Naši lidé v Kaddáfího Libyi

159 Kč
127 Kč
Špion, který přišel pozdě -20%
(1x)
Kniha zachycuje zcela novou a zatím neznámou část ve vztazích mezi Československem a Norskem v období po druhé světové válce.
vojenství (military)

Špion, který přišel pozdě

209 Kč
167 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 39 položek
<< < 1 2 3 4 > >>