Nejprodávanější tituly - srpen 2021 - filosofie a náboženství

Ikigai -20%
(2x)
Japonci zaujímají na světě čtvrtou příčku v délce života, Japonky dokonce druhou! Hlavní zásluha přitom připadá jejich životnímu stylu, jehož výrazem je právě ikigai. Tento přístup, který sami Japonci vysvětlují jako „důvod, proč vstát ráno z postele a pečlivě se věnovat své práci."
filosofie a náboženství

Ikigai

159 Kč
127 Kč
Šaman, mudrc, léčitel -20%
Villoldo uvádí, že ústředním pojmem šamanského léčení je světelné energetické pole, jež má obklopovat naše fyzická těla. Učí nás vnímat a čistit otisky nemoci v tomto energetickém obalu a léčit tak sebe i druhé, stejně jako nemocím předcházet.
filosofie a náboženství

Šaman, mudrc, léčitel

225 Kč
180 Kč
Pátá dohoda -10%
Učení dona Miguela Ruize, shrnuté v slavné knize Čtyři dohody, se dočkalo neméně proslulého pokračování, a to díla Pátá dohoda. Tento „praktický průvodce cestou sebeovládání“ vám pomůže přetvořit vlastní život, neboť se zbavíte bezpočtu omezujících dohod, které jste uzavřeli nejen sami se sebou či s ostatními lidmi, ale i se samotným životem.
filosofie a náboženství

Pátá dohoda

199 Kč
179 Kč
Kde se stala chyba? -73%
Kniha emeritního profesora blízkovýchodních studií na Princetonské univerzitě vypráví příběh islámského Středního východu, který se po několik staletí nacházel v popředí světové civilizace.
filosofie a náboženství

Kde se stala chyba?

299 Kč
80 Kč
Kapitoly rabiho Eliezera -20%
Předmětem Kapitol jsou první dvě knihy Mojžíšovy (Genesis a Exodus) a svitek Ester, autor se ponejvíce inspiroval Mišnou, Jeruzalémským Talmudem a starými midraši (Midraš Raba), ale i pobiblickou a apokryfickou literaturou.
filosofie a náboženství

Kapitoly rabiho Eliezera

290 Kč
232 Kč
Kniha zjevených pravd a rozumových argumentů -20%
Revoluční text jak svým obsahem, tak i formálním zpracováním. V rámci židovské literatury totiž představuje nový typ textu, který nepracuje s asociativním výkladem právních a náboženských otázek tolik typickým pro Talmud.
filosofie a náboženství

Kniha zjevených pravd a rozumových argumentů

450 Kč
360 Kč
Osvícení na cestu -20%
Spisovatel David Michie vytvořil srozumitelný a čtivý úvod do tibetského buddhismu, ve kterém zpracoval vysoce ceněné a dnes již klasické dílo mnicha Šántidévy z 8. století známé jako Bódhičarjávatára neboli Uvedení na cestu k probuzení.
filosofie a náboženství

Osvícení na cestu

448 Kč
358 Kč
Sofiin svět -20%
(2x)
Román o dějinách filosofie. Norský učitel kombinací zdánlivě neatraktivních témat, jako jsou dějiny filosofie a příběh dospívání patnáctileté dívky, vytvořil knížku, která slaví mezi čtenáři neuvěřitelný úspěch. V roce 1995 se stala nejprodávanější knihou na světě.
filosofie a náboženství

Sofiin svět

299 Kč
239 Kč
Příroda a duše -20%
(1x)
Pauliho studie Vliv archetypických představ na tvorbu přírodovědeckých teorií u Keplera se zabývá možnostmi i komplementarity duše a přírody v díle Johannese Keplera a Roberta Fludda.
filosofie a náboženství

Příroda a duše

297 Kč
238 Kč
Jako laň na výšinách -20%
Kniha je úchvatnou alegorií o touze Božích dětí nechat se dovést na výšiny lásky, radosti a vítězství. Hlavní hrdinka s netradičním jménem Bázlivá kráčí na své duchovní pouti na výšiny za dobrým Pastýřem.
filosofie a náboženství

Jako laň na výšinách

120 Kč
96 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 592 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 60 > >>