Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - poezie

O válečném umění
Nejstarší dochovaná kniha strategického myšlení a nejstarší literárně doložená vojenská doktrína v dějinách lidstva je dnes již kultovním dílem o vojenské strategii.
poezie

O válečném umění

120 Kč
Ústřičkova smutná smrt a jiné příběhy
(6x)
Kniha pro všechny, kteří mají rádi filmové fantazie Tima Burtona. Soubor 23 básní zavádí čtenáře do tragikomického světa absurdity, chytrého humoru a podivuhodných postaviček trudného vzezření i údělu. Všechny bytosti zpodobňují Burtonovy ilustrace.
poezie

Ústřičkova smutná smrt a jiné příběhy

99 Kč
Knihy o poezii
Kritické, komentované vydání dvou monografií Přemysla Blažíčka o poezii Vladimíra Holana a Karla Tomana.
poezie

Knihy o poezii

245 Kč
Přijímací zkouška mamsel Flory
V prostopášné básni podstupuje okouzlující a sebevědomá dívka, při snaze o získání diplomu prostitutky, důslednou a podrobnou „přijímací zkoušku“.
poezie

Přijímací zkouška mamsel Flory

50 Kč
Král Lávra
Klasická parafráze pohádky cizího původu o králi Midasovi s oslíma ušima, obsahující narážky na dobovou situaci, tupost, omezenost, zlobu panovníka. Báseň si nese formu parodie historií o hodných panovnících a jejich často nelítostných činech.
poezie

Král Lávra

49 Kč
Poesie
Druhá kniha, která vyšla u příležitosti 90. narozenin česko-portugalského básníka.
poezie

Poesie

194 Kč
Rozevírání
Tato sbírka je v kontextu současné české poezie pozoruhodným dílem hned z několika důvodů. Předně díky její schopnosti nastolit otázku po podobě spirituálního typu lyriky, který by byl adekvátní vůči současnému stavu kultury.
poezie

Rozevírání

121 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 27 položek
<< < 1 2 3