Nejprodávanější knihy - srpen 2021 - příběhy

Na rozcestí ke štěstí/od štěstí -20%
Dvojkniha pro mladší školní věk, která spojuje příběh s poučením. První kniha prostřednictvím jednoduchých zážitků, které jsou dětem důvěrné známé z jejich prostředí - sourozenecká nevraživost, neochota půjčovat své věci, žárlivost...
příběhy

Na rozcestí ke štěstí/od štěstí

249 Kč
199 Kč
Sísa Kyselá a ušmudlaný rytíř -20%
Bývaly doby, kdy Jeník Placka neměl Sylvu rád. Ostatně kdo četl knížku Sísa Kyselá, ví o tom své.
příběhy

Sísa Kyselá a ušmudlaný rytíř

199 Kč
159 Kč
Ustrašená veverka Barborka -20%
Jak motýl dodal odvahu i křídla Víte, že veverky se vyskytují ve velkých částech Evropy, stejně jako ve východní Asii od Číny až po Koreu? Bývají až 25 centimetrů velké, váží mezi 250 až 400 gramy a dožívají se stáří až 10 let.
příběhy

Ustrašená veverka Barborka

199 Kč
159 Kč
Včelař -20%
Včelaření je krásné a prastaré řemeslo. Knížka Včelař jej dětem přibližuje v příběhu chlapce a jeho dědečka, který je ve své obci známý právě jako pan Včelař.
příběhy

Včelař

269 Kč
215 Kč
Velké dobrodružství malého pejska -20%
(1x)
Malá Lara je štěňátko. Roztomilé a hodné. Ale i na malá a roztomilá zvířátka čeká v životě nejedna velká zkouška. A tak se malá Lara setká s nebezpečím i strachem.
příběhy

Velké dobrodružství malého pejska

269 Kč
215 Kč
Conni na statku -20%
Prázdniny jsou tady a tentokrát jedou Conni s maminkou vlakem na venkov. Cestou z okna zahlédnou krávy. Dokonce i koně. Conni je šťastná. Tolik zvířátek pohromadě jako na statku snad ještě nikdy neviděla!
příběhy

Conni na statku

57 Kč
46 Kč
Hádej, jak moc tě mám rád! -20%
Zajíček měl už dávno spát. Ale zatím měl pořád oči otevřené a držel se tatínkových dlouhých uší. „Hádej, jak tě mám rád,“ pošeptal mu. „Tak schválně!“ usmál se zajíc... Představte si, že máte někoho rádi – moc a moc rádi! – a chcete mu to říct.
příběhy

Hádej, jak moc tě mám rád!

149 Kč
119 Kč
Jedééém! -20%
(1x)
Jedééém, ale taky letíme a plujeme! V patách nám je cestovatelka Elka. Moucha, která fotí všechno, co vidí. Naskoč s ní do náklaďáku, ponorky nebo třeba rakety a objevuj překvapivá tajemství i ukryté poklady.
příběhy

Jedééém!

590 Kč
472 Kč
Trampoty brouka Pytlíka -20%
Brouk Potemník opravdu, ale opravdu nemá smysl pro humor. A kdo by také měl, kdyby ho pronásledovala banda rozdováděných broučků, volala: „Chyťte pušky, kulomety, zamiřte hned do poplety!“,
příběhy

Trampoty brouka Pytlíka

199 Kč
159 Kč
Až po uši v mechu -20%
(1x)

Krásně ilustrovaný pohádkový příběh nás zavede doprostřed hlubokého lesa, kde žijí Bertík a Josefka. To jsou dva malí trnkové, kteří dohlížejí na to, aby v lese vše dobře fungovalo.

příběhy

Až po uši v mechu

246 Kč
197 Kč
Zobrazuji 51 - 60 z 61 položek
<< < 1 .. 4 5 6 7 > >>