Nejprodávanější tituly - září 2021 - osobnosti a osudy

Mých tisíc životů -20%
(2x)
Víc než jen autobiografie. V této osobité vzpomínkové knize Belmondo vypráví o výjimečném a šťastném životě, o úporném boji, který vedl za svůj sen stát se hercem.
osobnosti a osudy

Mých tisíc životů

330 Kč
264 Kč
Životem na zelenou -20%
(1x)
Nekonvenční memoáry držitele Oscara jsou plné šťavnatých historek, originálních postřehů a neotřelých návodů, jak v životě dosáhnout větší spokojenosti.
osobnosti a osudy

Životem na zelenou

399 Kč
319 Kč
Andělin popel -20%
(3x)
„Když se ohlédnu za svým dětstvím, divím se, jak se mi vůbec podařilo přežít. Bylo to samozřejmě mizerné dětství: šťastné dětství vám za to skoro nestojí.
osobnosti a osudy

Andělin popel

397 Kč
318 Kč
Z Paříže do Paříže -70%
(2x)
Neuvěřitelný, avšak pravdivý příběh začíná v okupované Paříži, kde dva bratři, desetiletý Joseph a dvanáctiletý Maurice, tráví čas jako ostatní kamarádi školou, pouličními hrátkami i lumpárnami.
osobnosti a osudy

Z Paříže do Paříže

299 Kč
89 Kč
Jiřina Jirásková: Jen to klidně napište -82%
Poslední rozhovor s hereckou legendou.
osobnosti a osudy

Jiřina Jirásková: Jen to klidně napište

249 Kč
44 Kč
Šumava - Mezi dvěma národy -20%
(1x)
Strhující životní příběh polesného ze Zlaté studny Máte před sebou knihu vzpomínek Roberta Steuna, který se narodil na začátku minulého století.
osobnosti a osudy

Šumava - Mezi dvěma národy

369 Kč
295 Kč
Máme na vybranou -20%
(3x)
Ve své knize, která je víc než jen memoárovou literaturou, nám Edith Egerová předkládá nejen napínavý a působivý příběh vlastního života, ale také inspirativní příběhy svých pacientů.
osobnosti a osudy

Máme na vybranou

399 Kč
319 Kč
Belmondo o Belmondovi -20%
(2x)
Zcela výjimečná fotografická publikace. Belmondo, vedle autobiografického vyprávění uspořádal velkolepý fotografický průřez svým životem. Unikátní fotografie jak z jeho osobního archivu, tak z mnoha desítek světových agentur.
osobnosti a osudy

Belmondo o Belmondovi

790 Kč
632 Kč
Aby radost nezmizela -64%
(1x)
Sborník vzpomínek vznikl po náhlé smrti básníka, rebela a manažera Plastic People Ivana Martina Jirouse, který si odseděl v nejdrsnějších komunistických žalářích osm a půl let vězení.
osobnosti a osudy

Aby radost nezmizela

99 Kč
36 Kč
Boss Babiš -20%
(8x)
Boss Babiš je reportážní kniha o temném světe miliardáře a politika Andreje Babiše. Shrnuje, v čem je oligarcha Babiš nebezpečný, jak zbohatl, s kým se zapletl a co všechno ještě tají.
osobnosti a osudy

Boss Babiš

299 Kč
239 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 478 položek
1 2 3 .. 48 > >>