Nejprodávanější knihy - září 2021 - Afrika

Encyklopedie starověkého Egypta -20%
(1x)
Kolektiv našich nejvýznamnějších egyptologů přináší ve stovkách přehledných a čtivých hesel soudobé poznání o nejrůznějších aspektech unikátní a přes výzkumy stále tajemné egyptské starověké civilizace.
Afrika

Encyklopedie starověkého Egypta

498 Kč
398 Kč
Dějiny Kapverdských ostrovů, Svatého Tomáše a Princova ostrova -20%
Kapverdské ostrovy rozložené ve velkých plochách východního Atlantiku se staly nezbytným orientačním bodem a zásobovací stanicí flotil v „atlantské epoše“ evropské expanze a budování obchodu mezi Evropou, Afrikou a Amerikou.
Afrika

Dějiny Kapverdských ostrovů, Svatého Tomáše a Princova ostrova

369 Kč
295 Kč
Češi u Tobruku -20%
Kniha přináší osobní autentické výpovědi mužů, kteří v roce 1941 bojovali v řadách československého 11. pěšího praporu u obklíčeného libyjského města Tobruk a společně s ostatními spojeneckými vojáky ho ubránili před německo-italskou přesilou.
Afrika

Češi u Tobruku

180 Kč
144 Kč
O Egyptě, Arábii, Palestině a Galileji I. -20%
Svazek přináší paralelní latinsko-českou edici části I. dílu obsáhlého Itineraria františkánského misionáře Remedia Prutkého z poloviny 18. století.
Afrika

O Egyptě, Arábii, Palestině a Galileji I.

490 Kč
392 Kč
Búrská válka -20%
Búrská válka se u nás i ve světě stala obecně vžitým pojmenováním pro válečný konflikt na jihu Afriky mezi Velkou Británii a dvěma búrskými republikami. Autorovým cílem bylo nabídnout českému čtenáři ucelené zpracování průběhu této války.
Afrika

Búrská válka

195 Kč
156 Kč